وبلاگ

سریع ترین و راحت ترین روش محاسبه هزینه پستی در پایگان سریع ترین و راحت ترین روش محاسبه هزینه پستی در پایگان

سریع ترین و راحت ترین روش محاسبه هزینه پستی در پایگان

هزینه پستی چیست؟ نحوه محاسبه هزینه پستی چگونه است؟ اگر در این موضوعات نیازمند اطلاعات هستید، با ما همراه باشید.

هنگامی که کسب و کارها بر روی بستر فناوری جای گرفتند و سعی کردند تمام خدمات و عملیات خود را بروز رسانی کنند، در وقت و هزینه‌های خود و مشتریان‌شان صرفه‌جویی زیادی شد و همچنین قابلیت اطمینان بسیاری از کارها بالا رفت.

 

معرفی بهترین شرکت‌های پستی ایران+ خدمات آن ها معرفی بهترین شرکت‌های پستی ایران+ خدمات آن ها

معرفی بهترین شرکت‌های پستی ایران+ خدمات آن ها

با توجه به گسترش فروشگاه‌های اینترنتی و فروش آنلاین در کشور، یکی از چالش‌هایی که برای فروشگاه‌های اینترنتی وجود دارد، انتخاب بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات پستی در ایران است.

تحویل کالا به مشتریان تنها نقطه برقراری ارتباط یک فروشگاه با مشتریان خود است. یک فروشگاه هر چقدر هم در زمینه فروش آنلاین خوب عمل کند و خدمات خوبی به مشتریان خود ارائه کند اگر در این ارتباط موفق نباشد، شکست خورده است و علاوه بر از دست دادن مشتری، تصویری منفی در ذهن مخاطب از خود شکل می‌دهد که تغییر این تصویر، کاری دشوار و پر هزینه است.

روش پرداخت در محل پست چیست؟ روش پرداخت در محل پست چیست؟

روش پرداخت در محل پست چیست؟

 

اگر شما هم صاحب یک فروشگاه اینترنتی هستید و یا علاقه‌مند به راه‌اندازی کسب‌وکاری آنلاین هستید، به احتمال زیاد عبارت پرداخت در محل و روش پرداخت درب منزل پست را شنیده‌اید. این مقاله ضمن معرفی کامل سرویس و روش پرداخت در محل پست، شما را با نکاتی آشنا می‌کند که می‌تواند باعث شود بیشترین بازده را از روش پرداخت درب منزل پست دریافت کنید.

هزینه ارسال پستی کالا، مزایا و معایب روش‌های متداول ارسال کالا هزینه ارسال پستی کالا، مزایا و معایب روش‌های متداول ارسال کالا

هزینه ارسال پستی کالا، مزایا و معایب روش‌های متداول ارسال کالا

هزینه ارسال کالا (پستی) با اینکه حجم خیلی کوچکی از مجموع مبلغ پرداختی مشتری را شامل می‌شود اما جز مواردی است که خریداران براساس آن میزان تعهد و صداقت فروشنده را اندازه می‌گیرند. به عنوان مثال برخی از خریداران هنگامی که در زمان سفارش کالا با هزینه ارسال کالا زیاد مواجه می‌شوند تصور می‌کنند فروشنده قصد دارد حاشیه سود خود را با هزینه ارسال کالا جبران کند و زیادی هزینه ارسال کالا (پستی) را دلیلی بر گران فروش بودن فروشگاه می‌گذارند.

با توجه به این موضوع در این مقاله به بررسی هزینه ارسال کالا در شرکت‌های پستی مختلف پرداخته‌ایم. با ما همراه باشید.

مزایا و معایب سیستم پرداخت در محل مزایا و معایب سیستم پرداخت در محل

مزایا و معایب سیستم پرداخت در محل

سیستم پرداخت در محل با توضیح؛ پرداخت به صورت نقدی هنگام تحویل کالا یا همان  COD- Cash On Delivery، یک سرویس محبوب برای پرداخت در خرید و فروش‌های اینترنتی است. COD به خریداران اجازه می‌دهد که از طریق پول نقد و یا عابر بانک، در زمان تحویل سفارش، هزینه محصول و کالای خریداری شده را پرداخت کنند. تحقیقات نشان می‌دهد که مشتریان در این حالت احساس رضایت و امنیت بیشتری احساس می‌کنند.

ارسال کالای شکستنی و مایعات با پست ارسال کالای شکستنی و مایعات با پست

ارسال کالای شکستنی و مایعات با پست

ارسال کالا در طول تاریخ به عنوان بخش مهمی از تجارت و بازرگانی مطرح بوده است. طبق گفته مورخان در حدود ۱۲هزار سال پیش شبکه‌ای برای حمل و نقل کالا در خاورمیانه ایجاد شد. اولین کالای تجاری ابسیدین یا سنگ آتشفشانی بود که از آناتولی به ایران و بین النهرین ارسال می‌شد. در آن زمان کار ارسال کالا توسط شخص بازرگان انجام می‌پذیرفت. با گذشت سال‌ها همگام با گسترش تجارت و بازرگانی صنعت لجستیک نیز پیشرفت چشمگیری داشته است. 

قرارداد با شرکت پست برای فروشگاه‌های اینترنتی قرارداد با شرکت پست برای فروشگاه‌های اینترنتی

قرارداد با شرکت پست برای فروشگاه‌های اینترنتی

جهت استفاده از خدمات و عقد قرارداد با شرکت پست، فروشگاه‌های اینترنتی باید قرارداد "سرویس خرید و فروش اینترنتی" را منعقد کنند که برخی از بندها و مواراد مهم آن به شرح زیر است:

1. حوزه تحت پوشش شرکت پست برای ارائه خدمات سراسر کشور است.

2. هزینه‌های پستی براساس تعرفه‌های مصوب و ابلاغی شرکت پست محاسبه می‌شود.

3. حق اشتراک استفاده از سرویس پست، ماهانه 300 هزار تومان است. علاوه بر حق اشتراک ماهانه فروشگاه بابت هر بسته باید 500 تومان به شرکت پست پرداخت کند.

پیگیری مرسولات پستی با کد رهگیری پیگیری مرسولات پستی با کد رهگیری

پیگیری مرسولات پستی با کد رهگیری

رهگیری مرسولات (پستی و غیره) یکی از نکات مهم برای نگهداشت مشتری در فروش‌های اینترنتی است. زمانی که شما به عنوان یک فروشگاه آنلاین محصولی را برای مشتری ارسال می‌کنید، روند ارسال و وضعیت سفارش برای مشتری بسیار مهم است. اهمیت رهگیری مرسولات بخصوص در سفارشات آنلاین که از قبل پول پرداخت شده دوچندان می‌شود، چراکه اعتماد مشتری با رهگیری مرسولات بالا رفته و شکی در ارسال نشدن سفارش ایجاد نمی‌شود.

معرفی سریع‌ترین روش های  ارسال کالا معرفی سریع‌ترین روش های  ارسال کالا

معرفی سریع‌ترین روش های ارسال کالا

فروشگاه‌های اینترنتی برای ارسال کالا به به مشتریان خود با توجه به نوع محصول، هزینه در نظر گرفته شده برای ارسال، درخواست مشتری و بسیاری موارد دیگر، روش مناسب ارسال کالا را انتخاب می‌کنند.

در این میان بعضی فروشگاه‌های اینترنتی به دنبال سریع‌ترین روش ارسال کالا هستند تا رضایت مشتری خود را جلب کنند، البته گاهی ارسال سریع درخواست مشتری است و فروشگاه برای وفادار کردن مشتری می بایست این خدمت را ارائه دهد.

آموزش فروش اینترنتی با همکاری اداره پست آموزش فروش اینترنتی با همکاری اداره پست

آموزش فروش اینترنتی با همکاری اداره پست

امروز کسب و کارهای اینترنتی بخصوص فروش اینترنتی یکی از پرطرفدارترین مشاغل هستند که به دلیل فراگیر شدن اینترنت خیلی ها را به خود جذب می‌کنند. اما باید توجه داشت که مهارت لازم برای راه اندازی فروش اینترنتی از اهمیت زیادی برخوردار است. در این بخش آموزش فروش اینترنتی با همکاری اداره پست را بیان خواهیم کرد. یکی از این کسب و کارهای اینترنتی، راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی است. آموزش فروش اینترنتی با همکاری اداره پست به شما کمک می‌کند تا یک فروش موفق داشته باشید

نکات و موارد مهم در ارسال کالا فروشگاه اینترنتی نکات و موارد مهم در ارسال کالا فروشگاه اینترنتی

نکات و موارد مهم در ارسال کالا فروشگاه اینترنتی

در بین مواردی که یک فروشگاه اینترنتی در طول عمر و فعالیت خود، با آن مواجه است ارسال محصول یا کالا در فروشگاه اینترنتی، موضوع بسیار مهمی است و شاید بتوان گفت از سایر فرایندها مانند بازاریابی، جذب مخاطب، دریافت سفارش و انبارداری و لجستیک اهمیت بیشتری دارد. دلیل این موضوع این است که ارسال کالا در فروشگاه اینترنتی تنها نقطه تماس فیزیکی مشتری با فروشگاه اینترنتی است و اگر این ارتباط موفق نباشد تمام هزینه‌هایی که برای جذب مشتری انجام شده است به هدر می‌رود.

نکات مهم در مورد ارسال خوراکی با پست که نمی‌دانید نکات مهم در مورد ارسال خوراکی با پست که نمی‌دانید

نکات مهم در مورد ارسال خوراکی با پست که نمی‌دانید

امروزه بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی به مواد غذایی مرتبط هستند؛ لذا آشنایی کامل با نکاتی که باید در نگهداری و حمل و نقل آنها در نظر گرفت، یک ضرورت به حساب می آید. در این مقاله تمرکز اصلی بر روی نکاتی است که باید در ارسال خوراکی با پست به آنها دقت کنید. بدیهی است در مورد بعضی از مواد غذایی مانند حبوبات با چالش زیادی روبرو نیستیم. مشکل اصلی زمانی است که با محصولات غذایی فاسد شدنی روبرو هستیم. همانگونه که در ادامه خواهید دید، یکی از پیشنهادات ما، استفاده از خدمات شرکت پایگان در این راستاست.

تماس با ما: 54124-021