وبلاگ

نحوه راه‌اندازی یک کسب‌وکار یا فروشگاه اینترنتی نحوه راه‌اندازی یک کسب‌وکار یا فروشگاه اینترنتی

نحوه راه‌اندازی یک کسب‌وکار یا فروشگاه اینترنتی

با گسترش اینترنت و افزایش استفاده از این ابزار فروشگاه‌‎های اینترنتی به سرعت رشد کرده‌اند و این موضوع سبب شده است که بسیاری از افراد در اندیشه راه‌اندازی یک کسب و کار و یا فروشگاه اینترنتی باشند.

شاید شما هم در دوستان و آشنایان خود مشاهده کرده باشید افرادی را که یا اقدام به راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی کرده‌اند و یا اینکه تجربه راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی را در سر داشته‌اند و قبلا اقدام به این کار کرده‌اند.

اما در اینجا یک سوال مطرح است و آن این است که با این همه تقاضا برای راه‌اندازی یک کسب و کار اینترنتی چرا تعداد فروشگاه اینترنتی موفق کم است و ما کمتر فروشگاه اینترنتی را می‌بینیم که در مسیر خود به موفقیت‌های چشمگیری دست یافته باشد.

قرارداد با شرکت پست برای فروشگاه‌های اینترنتی قرارداد با شرکت پست برای فروشگاه‌های اینترنتی

قرارداد با شرکت پست برای فروشگاه‌های اینترنتی

جهت استفاده از خدمات و عقد قرارداد با شرکت پست، فروشگاه‌های اینترنتی باید قرارداد "سرویس خرید و فروش اینترنتی" را منعقد کنند که برخی از بندها و مواراد مهم آن به شرح زیر است:

1. حوزه تحت پوشش شرکت پست برای ارائه خدمات سراسر کشور است.

2. هزینه‌های پستی براساس تعرفه‌های مصوب و ابلاغی شرکت پست محاسبه می‌شود.

3. حق اشتراک استفاده از سرویس پست، ماهانه 300 هزار تومان است. علاوه بر حق اشتراک ماهانه فروشگاه بابت هر بسته باید 500 تومان به شرکت پست پرداخت کند.

آموزش فروش اینترنتی با همکاری اداره پست آموزش فروش اینترنتی با همکاری اداره پست

آموزش فروش اینترنتی با همکاری اداره پست

امروز کسب و کارهای اینترنتی بخصوص فروش اینترنتی یکی از پرطرفدارترین مشاغل هستند که به دلیل فراگیر شدن اینترنت خیلی ها را به خود جذب می‌کنند. اما باید توجه داشت که مهارت لازم برای راه اندازی فروش اینترنتی از اهمیت زیادی برخوردار است. در این بخش آموزش فروش اینترنتی با همکاری اداره پست را بیان خواهیم کرد. یکی از این کسب و کارهای اینترنتی، راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی است. آموزش فروش اینترنتی با همکاری اداره پست به شما کمک می‌کند تا یک فروش موفق داشته باشید

چگونه برای سایت خود  اینماد بگیریم؟ چگونه برای سایت خود  اینماد بگیریم؟

چگونه برای سایت خود اینماد بگیریم؟

اینماد عامل مهمی در توسعه تجارت الكترونیک است. اگر شما در سایت خودتان بخواهید کالایی را به فروش برساند و پرداخت آنلاین داشته باشید، نیاز به اینماد دارید. نماد اعتماد الکترونیکی به خریداران امکان پرداختی امن و سالم را می‌دهد.

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی با اعطای اینماد هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید. نباید فراموش کرد که مسئولیت صحت فعالیت کسب وکار اینترنتی و کلیه محتوای منتشر شده در وب سایت بر عهده صاحب کسب و کار اینترنتی است. اینماد به منزله ی مجاز و قانونی بودن فعالیت کسب و کار اینترنتی است.

چالش حمل و نقل در راه اندازی فروشگاه اینترنتی چالش حمل و نقل در راه اندازی فروشگاه اینترنتی

چالش حمل و نقل در راه اندازی فروشگاه اینترنتی

موضوع حمل و نقل در کسب و کارها و فروشگاه‌های اینترنتی، موضوع بسیار مهمی است و هر فروشگاه اینترنتی که امروزه می‌خواهد در دنیای تجارت الکترونیک صاحب‌نام شود، باید به حمل ونقل در این حوزه توجه زیادی داشته باشد. این موضوع به قدری مهم است که کوچک‌ترین اشتباه در انتخاب روش حمل محصول و یا روش یکپارچه‌سازی حمل و نقل با سایر فرآیندها مثل بسته بندی، فروش محصول، ارتباط با مشتریان و غیره، می‌تواند منجر به کاهش درآمد فروشگاه اینترنتی و در نهایت حذف آن از چرخه‌ی رقابت شود.

معجزه پرداخت درب منزل با شرکت پایگان معجزه پرداخت درب منزل با شرکت پایگان

معجزه پرداخت درب منزل با شرکت پایگان

امروزه با گسترش کسب و کارهای تجارت الکترونیک و فروشگاه های آنلاین، رقابت در این حوزه بسیار زیاد می باشد. مشتریان فروشگاه های اینترنتی بسیار آزاد هستند که از یک فروشگاه خرید کنند یا به دلیلی بسیار کوچک آن فروشگاه را کنار بگذارند و از آن خرید نکنند. در این فضای رقابتی، فروشگاه ها باید تمام تلاش خود را برای جذب مشتری انجام دهند و تمام امتیازات و گزینه های مهم و مطلوب کاربر را در صورت امکان در اختیارش بگذارند.

اشتباهات مدیریتی و بازاریابی فروشگاه های اینترنتی اشتباهات مدیریتی و بازاریابی فروشگاه های اینترنتی

اشتباهات مدیریتی و بازاریابی فروشگاه های اینترنتی

بزرگترین تصور اشتباه افراد از تجارت‌های آنلاین این است که مدیریت فروشگاه های اینترنتی کار خیلی راحتی است. عموما وقتی افراد به فروش محصولات فکر می‌کنند ساده‌ترین راهی که به نظرشان می‌رسد راه اندازی یک فروشگاه آنلاین است ولی این دور از حقیقت است. وقتی بحث راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی به میان می‌آید ده‌ها توانایی برای موفقیت فروشگاه اینترنتی موردنیاز است. ممکن است شما با استعداد ترین طراح محصول دنیا باشید ولی اگر اطلاعات کافی راجب راه اندازی یک فروشگاه آنلاین موفق و موثر را نداشته باشید، احتمالا پیشرفتی نکرده و تقریبا هیچ کس از فروشگاه آنلاین شما مطلع نمی‌شود بدتر از همه چون متغییر های درست را مدنظر قرار نمی‌دهید لذا حتی برای بهبود هم هیچ ایده‌ای نخواهید داشت در نهایت با شکست مواجه خواهید شد.

معرفی به صرفه ترین شرکت پست برای فروشگاه آنلاین معرفی به صرفه ترین شرکت پست برای فروشگاه آنلاین

معرفی به صرفه ترین شرکت پست برای فروشگاه آنلاین

امروزه همزمان با افزایش مشتریان در زمینه خرید محصولات به صورت اینترنتی، فروشگاه های آنلاین نیز رونق گرفته اند. فروشگاه های آنلاین برای ارسال کالای پستی و رساندن محصولات خود به دست مشتریان، نیازمند همکاری با شرکت های پستی خدمات رسان به فروشگاه های آنلاین هستند.

تماس با ما: 54124-021