The challenge of transportation in setting up an online store

The challenge of transportation in setting up an online store The challenge of transportation in setting up an online store
 • 1401/07/07
 • 2
 • 0
The challenge of transportation in setting up an online store

موضوع حمل و نقل در کسب و کارها و فروشگاه‌های اینترنتی، موضوع بسیار مهمی است و هر فروشگاه اینترنتی که امروزه می‌خواهد در دنیای تجارت الکترونیک صاحب‌نام شود، باید به حمل ونقل در این حوزه توجه زیادی داشته باشد. این موضوع به قدری مهم است که کوچک‌ترین اشتباه در انتخاب روش حمل محصول و یا روش یکپارچه‌سازی حمل و نقل با سایر فرآیندها مثل بسته بندی، فروش محصول، ارتباط با مشتریان و غیره، می‌تواند منجر به کاهش درآمد فروشگاه اینترنتی و در نهایت حذف آن از چرخه‌ی رقابت شود.

حمل و نقل برای فروشگاه های اینترنتی

شرکت واسط پستی پایگان خدماتی از جمله؛ خدمات انبارداری، بسته بندی، ارسال و مدیریت اطلاعات تمام موارد ارائه می‌دهد که به فروشگاه‌های اینترنتی در حمل و نقل و تحویل کالا و مدیریت اطلاعات، ازموجودی کالا و ثبت سفارش گرفته تا زمان تحویل کالا به مشتری نهایی راهکارهایی ارائه می‌دهد ایجاد از این راه، در بهبود خرید و فروش‌های آنلاین نقش بسزایی داشته است. علاوه بر این موارد این شرکت برای ارائه خدمات خود پلن‌های متنوعی با قیمت‌های رقابتی و سرعت‌های ارسال بالاتر ایجاد کرده است تا تمامی دارندگان کسب و کارهای آنلاین که به نوعی به خدمات لجستیک وابسته هستند با هزینه‌ای مناسب وضعیت مالی خود از این خدمات بهره مند شوند. همکاری با چنین شرکت هایی که تمامی خدمات لجستیکی را متناسب با فروش آنلاین ارائه می دهند باعث رشد فروشگاه شما خواهد شد.

این نکات، برای آن دسته از فروشندگان اینترنتی که می‌خواهند عملیات حمل و نقل سفارشات خود را بهبود بخشند به طوری که هم در هزینه‌های حمل و نقل محصول آن‌ها صرفه جویی شود و هم مشتریان تجربه‌ی خرید بهتری داشته باشند، بسیار کاربردی خواهد بود.

حمال و نقل و ارسال کالا در فروشگاه های اینترنتی

نکات مهم در حمل و نقل سفارشات اینترنتی

نحوه‌ی حمل و تقل سفارش، بر روی احتمال تجربه‌ی خرید مجدد مشتریان بسیار تاثیر گذار می‌باشد. باید در هر زمان، انتظارات مشتریان نسبت به نحوه‌ی حمل سفارشات اینترنتی را متوجه شوید و نوع حمل و نقل خود را متناسب با خواسته‌ی مشتریان خود تنظیم کنید.

اکوسیستم حمل و نقل نیز موضوع مهمی است که فروشگاه‌های اینترنتی ب  ای حمل محصولات خود باید به آن توجه کنند. یعنی این‌که چگونه فعالیت‌های حمل و نقلی، با فرآیند‌های فروش محصول، حسابداری و سایر پروسه‌ها یکپارچه می‌شود. به نمونه‌هایی از جریان‌های حمل و نقلی مناسب توجه کنید و آن‌ها را ارزیابی کرده و سپس اکوسیستم حمل و نقل خود را بر اساس موفق‌ترین‌ها پی ریزی کنید.

محیط و شرایط فیزیکی هم موضوع مهمی در زمینه‌ی حمل و نقل سفارشات است. این‌که چگونه فرآیندها و ابزارهای تامین محصول، برداشت و بسته بندی، با زیرساخت حمل و فروش محصول در یک راستا قرار می‌گیرند. به طوری که هدف‌های مغایر با هم نداشته باشند.

به موضوع انتخاب سرویس حمل محصول و تامین کننده‌های آن توجه لازم داشته باشید و با تکنولوژی‌های به‌روز در این زمینه آشنا باشید. برای این‌که حمل و نقل خود را بهینه کنید، لازم است تا نرم افزارهای مختلف و روش‌های متفاوت در این حوزه را بررسی و ارزیابی کنید و از قابلیت‌های مناسب برای رسیدن به اهداف بهره برداری نمائید.

متحد کردن فعالیت‌ها را از یاد نبرید. این‌که چه‌طور حمل و نقل با مدیریت موجودی و مدیریت مشتری به طور هم راستا به پیش برده شوند تا در کسب و کار مورد نظر، پیشرفت خوبی حاصل شود.

فعالیت‌های حمل و نقلی، تنها راه ارتباطی فیزیکی بین فروشندگان و مشتریان اینترنتی می‌باشد و اهمیت آن نباید دست کم گرفته شود. در واقع، برای این‌که کسب و کار اینترنتی شما پیشرفت خوبی داشته باشد، باید با روش حمل و نقل مناسب و سیستم متناسب با آن جلو بروید. برای رسیدن به هدف، باید به منابع و قابلیت های خود به عنوان یک فروشگاه اینترنتی توجه کرده و همراستا با این قابلیت‌ها، از روش های مناسب بهره‌مند شده و با شرکت‌های پست خصوصی همکاری کنید. در این راستا، اگر از نظرِ متخصصانی که در حوزه‌ی تحلیل تجارت الکترونیک سابقه دارند استفاده کنید بسیار راه گشا خواهد بود. اگر اصولی جلو بروید، می‌توانید شاهد رونق گرفتن فروشگاه اینترنتی کوچک خود باشید.

خدمات ارسال پایگان

لطفا ما را از نظرات و تجربیات خود در مورد این مطلب بهره‌مند سازید.

0 دیدگاه

ما در تلاشیم تا با همدیگر مطالب زیادی یاد بگیریم

مزایا و معایب سیستم پرداخت در محل
17آذر
 • 0
 • 2220

مزایا و معایب سیستم پرداخت در محل

سیستم پرداخت در محل با توضیح؛ پرداخت به صورت نقدی هنگام تحویل کالا یا همان  COD- Cash On Delivery، یک سرویس محبوب برای پرداخت در خرید و فروش‌های اینترنتی است. COD به خریداران اجازه می‌دهد که از طریق پول نقد و یا عابر بانک، در زمان تحویل سفارش، هزینه محصول و کالای خریداری شده را پرداخت کنند. تحقیقات نشان

ادامه مطلب
بهترین و ارزان‌ترین روش ارسال کالا
30آذر
 • 0
 • 2673

بهترین و ارزان‌ترین روش ارسال کالا

ارسال کالا در طول تاریخ به عنوان بخش مهمی از تجارت و بازرگانی همیشه مطرح بوده است. طبق گفته مورخان اولین بار در حدود 12هزار سال پیش شبکه‌ای برای حمل و نقل و ارسال کالا در خاورمیانه ایجاد شد. اولین کالای تجاری ابسیدین یا سنگ آتشفشانی بود که از آناتولی به ایران و بین النهرین ارسال می‌شد. در آن زمان کار حمل و نقل و ارسال کالا توسط ش

ادامه مطلب
رهگیری مرسولات پستی
25دی
 • 0
 • 673

رهگیری مرسولات پستی

رهگیری مرسولات (پستی و غیره) یکی از نکات مهم برای نگهداشت مشتری در فروش‌های اینترنتی است. زمانی که شما به عنوان یک فروشگاه آنلاین محصولی را برای مشتری ارسال می‌کنید، روند ارسال و وضعیت سفارش برای مشتری بسیار مهم است. اهمیت رهگیری مرسولات بخصوص در سفارشات آنلاین که از قبل پول پرداخت شده دوچندان می‌شود، چراکه اعتماد مشتری ب

ادامه مطلب
ارسال کالای شکستنی و مایعات با پست
03اسفند
 • 0
 • 1329

ارسال کالای شکستنی و مایعات با پست

ارسال کالا در طول تاریخ به عنوان بخش مهمی از تجارت و بازرگانی مطرح بوده است. طبق گفته مورخان در حدود ۱۲هزار سال پیش شبکه‌ای برای حمل و نقل کالا در خاورمیانه ایجاد شد. اولین کالای تجاری ابسیدین یا سنگ آتشفشانی بود که از آناتولی به ایران و بین النهرین ارسال می‌شد. در آن زمان کار ارسال کالا

ادامه مطلب
سریع‌ترین روش ارسال کالا
16اسفند
 • 0
 • 904

سریع‌ترین روش ارسال کالا

فروشگاه‌های اینترنتی برای ارسال کالا به به مشتریان خود با توجه به نوع محصول، هزینه در نظر گرفته شده برای ارسال، درخواست مشتری و بسیاری موارد دیگر، روش مناسب ارسال کالا را انتخاب می‌کنند.

در این میان بعضی

ادامه مطلب
What is logistics? And what services do logistics companies provide?
07مهر
 • 0
 • 5

What is logistics? And what services do logistics companies provide?

If we want to define logistics very simply, we can say that logistics means information integration, transportation, inventory, warehousing, packaging, sending goods, and in some cases it also includes security. To better understand logistics, it is better to get to know the types of logistics companies based on the scope and type of services they provide.

 

ادامه مطلب
تماس با ما: 54124-021