سوالات متداول

سوالات خود را از ما بپرسید

اینجا یک تیم قوی برای راهنمایی شما آماده اند

اینجا یک تیم قوی برای راهنمایی شما آماده اند

تمام سوالات شما در مورد نحوه کار در بخش سوالات متداول پاسخ داده است. اینجا سعی شده با ساده ترین زبان تمام مراحل کار برای شما توضیح داده شود. اگر بعد از مطالعه هنوز نگرانی یا سوال داشتید با تیم پشتیبانی پایگان تماس بگیرید

بله پایگان در سراسر کشور برای فروشگاه‌های اینترنتی جمع آوری انجام می‌دهد . برای اطلاع از هزینه‌ها و مراحل انجام کار می‌توانید ثبت نام کنید و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ارسال کالا توسط پیک پایگان 24 الی 48 ساعت با توجه به مسیر زمان می‌برد. البته شما می‌توانید با انتخاب سرویس‌های ویژه این مدت زمان را کاهش دهید. با انتخاب ارسال کالا توسط سرویس پست حداقل دو روز یا حتی بیشتر زمان لازم است تا کالای شما به دست مشتری برسد.

 

ارسال اکسپرس پایگان ظرف 24 ساعت کالای مورد نظر شما را در تمام کشور به گیرنده آن تحویل می‌دهد. ارسال کالا توسط پیک پایگان 3 تا 5 روز کاری زمان می‌برد اما ارزان‌ترین روش ارسال کالا است. ارسال کالا توسط سرویس پست 5 الی 7 روز کاری زمان می‌برد.

 

پایگان با ارائه پنل‌های مدیریتی این امکان را به مدیران فروشگاه می‌دهد تا تمام سفارشات خود را پیگیری کرده و گزارشات جامعی از سفارشات ثبت شده‌ی خود در اختیار داشته باشند. همچنین مشتریان فروشگاه (کسانی که کالا خریداری کرده‌اند) می‌توانند به سایت پایگان مراجعه کرده و در بخش رهگیری، سفارش خود را پیگیری کنند.

ارسال با سرویس پستی شاید به ظاهر هزینه کمتری برای شما داشته باشد اما محدودیت‌ها و نواقص بسیاری دارد. در این سرویس بسته دیرتر به دست مشتری می رسد و در سفارشات پرداخت در محل بازگشت پول کندتر خواهد بود. اگر برای فروشگاه هزینه اولیه مهم است و زمان ارسال در الویت دوم قرار دارد می تواند از سرویس ارسال با پست استفاده کند. با استفاده از سرویس اکسپرس اقتصادی پایگان با صرف هزینه ای مناسب می‌توانید از خدمات بهتر و بیشتری استفاده کنید.

پایگان مزیت های مختلفی نسبت به سایر شرکت های پست خصوصی دارد. این شرکت در تمامی مراکز استان نمایندگی فعال دارد و با داشتن بیش از 100 نمایندگی در سراسر ایران تمام مناطق کشور را پوشش می‌دهد. این شرکت برای ارسال کالا روش‌های متفاوتی را به مشتریان خود پشنهاد می‌دهد. هزینه‌های دریافتی این شرکت نسبت به زمان ارسال آن در بین شرکت‌های فعال در این زمینه بهترین است. ضمنا پایگان تمامی خدمات لجستیکی از قبیل ذخیره کالا و انبارداری در تهران و شهرستانها، بسته بندی و ... را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. پنل‌های پایگان نیز خدمتی ویژه و ابزار مناسبی برای بررسی و تحلیل یک کسب و کار است.

بله پایگان ارسال به تمام نقاط ایران را انجام می دهد. شرکت پایگان در تمامی استان ها نمایندگی دارد و لیست دقیق آن را می توانید در صفحه نمایندگی های ارسال کالا در شهرستان مشاهده کنید.

پایگان با ارائه سرویس انبارکی در تمام نمایندگی های خود می تواند ارسال 24 ساعته را در تمام مراکز استان ارائه دهد. این سرویس به سرعت کالای شما را به مقصد می رساند.

بله – پایگان خدمات انبارداری و ذخیره محصول و همچنین بسته بندی سفارشات با تمام اصول بسته بندی روز را به مشتریان خود ارائه می دهد. تمامی این خدمات با صرف هزینه ای بسیار مناسب انجام خواهد شد.

بله کالاهایی که با پست ارسال می شود توسط پست بیمه می شود و کالاهایی که با پیک پایگان ارسال می شود در صورت خسارت از سمت پایگان ،تمامی خسارت پرداخت خواهد شد. همچنین کالاهایی که در انبار پایگان ذخیره می شوند بیمه هستند و در صورت اتفاقاتی شبیه آتش سوزی و سرقت برای انبار، خسارت کالاها به فروشگاه پرداخت خواهد شد. با انتخاب پایگان شما نگرانی بابت از دست رفتن دارایی خود نخواهید داشت.

به دلیل اینکه پایگان در تمام استان ها نمایندگی دارد و ارسال بسته ها را با ناوگان خود انجام می دهد، برای سفارشاتی که پرداخت در محل هستند و پول از مشتری دریافت می شود، بازگشت پول سریعتر می باشد. اما ارسال با پست بازگشت پول را تا 1 ماه افزایش می دهد که چندان برای کسب و کارهای اینترنتی مناسب نیست.

بله پایگان مطابق با نیاز و درخواست مشتری خدمات شخصی سازی شده ارائه می دهد.

بله پایگان با کسانی که شرایط اخذ نمایندگی در سراسر ایران را داشته باشند آماده همکاری می باشد. برای اخذ نمایندگی میتوانید در صفحه نمایندگی ها ثبت نام کنید تا جهت همکاری با شما تماس گرفته شود.