خدمات پستی فروشگاه اینترنتی

پایگان با ارائه خدمات پستی فروشگاه های اینترنتی مسیر استفاده از خدمات پست را برای شما هموار کرده است. با این روش شما می توانید بدون قرارداد بستن با شرکت پست و بدون متحمل شدن تضامین بانکی، از خدمات پستی برای ارسال محصولات فروشگاه اینترنتی خود استفاده کنید .

مقایسه سرویس ها

زمان ارسال

درصد توزیع

زمان بازگشت پولارسال پستی محصولات فروشگاه اینترنتی

زمان ارسال:

ارسال با پیک خصوصی پایگان باعث می شود زمان ارسال شما نسبت به پست به مقدار قابل توجهی کاهش یابد. ما با تکیه بر سیستم های خود در مسیریابی، اتلاف زمان را کاهش می دهیم و محصول سریعتر به دست مشتری شما می رسد.

درصد توزیع:

به دلیل اینکه ارسال با پیک خصوصی پایگان مستقیما زیر نظر پایگان می باشد و تمام مراحل ارسال کنترل می شود، توانسته ایم درصد توزیع بالاتری نسبت به پست را برای شما به ارمغان بیاوریم.

زمان بازگشت پول:

یکی از دغدغه های فروش اینترنتی در مدل پرداخت در محل، زمان بازگشت پول می باشد. هرچه پول سریعتر برگردد، شما در فروش قوی تر خواهید بود. پایگان با کاهش زمان ارسال خود و تعیین تکلیف سریع تر سفارشات نسبت به پست، شما را در امر فروش یاری می کند و همچنین با ارائه راه حل های جدید به کاهش خواب سرمایه شما کمک خواهد کرد.


با پیشرفت تجارت الکترونیک کشور و نیازمندی به خدماتی همچون لجستیک، پایگان تصمیم گرفت همراه با پرسنل خود، با استفاده از تخصص و علم روز دنیا همگام و در کنار کسب و کارهای فعال و فروشگاه های اینترنتی قرار بگیرد. ما افتخار می کنیم با در اختیار داشتن قدرت‌مندترین هاب توزیع داخل شهر تهران به همراه ناوگان بومی هستیم، و با استقرار مراکز توزیع در تمام استان‌های کشور، قادر به پشتیبانی و ارسال ۱۰۰۰۰ سفارش روزانه و ارائۀ خدمات متنوع بوده و شما عزیزان را در رونق کسب و کارتان همراهی می کنیم.

logo-samandehi
logo-enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به پایگان می باشد©