سرویس پرداخت در محل پست پیشتاز

ما با ارائه سرویس پرداخت در محل پست پیشتاز شما را قادر میسازیم تا فروش بیشتری را تجربه کنید .

COD چیست؟

پرداخت به صورت نقدی هنگام تحویل کالا (یا همان COD- Cash On Delivery)، یک سرویس محبوب برای پرداخت در خریدهای اینترنتی است. COD به خریداران اجازه می دهد که از طریق پول نقد و یا عابربانک، در زمان تحویل سفارش خود، پرداخت را انجام دهند. تحقیقات نشان می دهد که مشتریان در این حالت احساس رضایت و امنیت بیشتری دارند.

فرآیند COD شرکت پست

 سرویس پرداخت در محل پست پیشتاز

COD از دید فروشنده

بستن قرارداد پستی

مدت زمان طولانی تعیین تکلیف سفارش های پستی (۷ الی ۱۴ روز) و تسویه با فروشگاه

ارسال بدون هماهنگی با مشتری نهایی و در نتیجه افزایش برگشتی


برای همکاری با پست حتما می بایست قرارداد پستی با شرکت پست امضا شود که نیازمند مدارک و تضامین معتبر بانکی می باشد که کار را برای فروشگاه ها سخت می کند. همچنین به دلیل مدت زمان زیاد توزیع شرکت پست، تعیین تکلیف سفارش های شما با تاخیر زیادی انجام می شود و بازگشت پول شما طولانی تر از حالت همکاری با شرکت های لجستیکی می شود (افزایش زمان خواب سرمایه).

COD از دید خریدار

مدت زمان طولانی رسیدن محصول به دست مشتری

یک بار مراجعه توسط مامور توزیع پست

با پیشرفت تجارت الکترونیک کشور و نیازمندی به خدماتی همچون لجستیک، پایگان تصمیم گرفت همراه با پرسنل خود، با استفاده از تخصص و علم روز دنیا همگام و در کنار کسب و کارهای فعال و فروشگاه های اینترنتی قرار بگیرد. ما افتخار می کنیم با در اختیار داشتن قدرت‌مندترین هاب توزیع داخل شهر تهران به همراه ناوگان بومی هستیم، و با استقرار مراکز توزیع در تمام استان‌های کشور، قادر به پشتیبانی و ارسال ۱۰۰۰۰ سفارش روزانه و ارائۀ خدمات متنوع بوده و شما عزیزان را در رونق کسب و کارتان همراهی می کنیم.

logo-samandehi
logo-enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به پایگان می باشد©