سرویس پرداخت در محل پایگان

ما با ارائه سرویس پرداخت در محل شما را قادر میسازیم تا فروش بیشتری را تجربه کنید

COD چیست؟

پرداخت به صورت نقدی هنگام تحویل کالا (یا همان COD- Cash On Delivery)، یک سرویس محبوب برای پرداخت در خریدهای اینترنتی است. COD به خریداران اجازه می دهد که از طریق پول نقد و یا عابربانک، در زمان تحویل سفارش خود، پرداخت را انجام دهند. تحقیقات نشان می دهد که مشتریان در این حالت احساس رضایت و امنیت بیشتری دارند.

فرآیند COD پایگان

فرآیند سرویس پرداخت در محل

COD از دید فروشنده

افزایش ۳۰۰ درصدی فروش برای فروشنده به دلیل افزایش اعتماد مشتری

مشکل جمع آوری پول نقد از نقاط مختلف کشور و پردازش آن

عدم آگاهی فروشگاه به میزان خواب سرمایه لازم تا بازگشت پول


ما با داشتن نمایندگان توزیع در تمام استان ها، قابلیت ارائه سرویس پرداخت در محل را بدون دغدغه برای شما فراهم کرده ایم. جمع آوری وجوه نقد از سراسر نقاط کشور کار سختی است و مسلما یک سیستم فروش بدون داشتن یک همکار تجاری لجستیکی قادر به انجام نیست. همچنین با ارائه سیستم های مالی و اطلاعاتی بروز، با محاسبات مالی دقیق، به طور روزانه گزارشات شفافی را به شما ارائه میکنیم تا با استفاده از پنل های مدیریتی خود روند بازگشت سرمایه خود را مشاهده کنید. البته پایگان کمک میکند تا با استفاده از ایده های جذاب مالی خواب سرمایه شما را کاهش پیدا کند.

یکی دیگر از نکات قابل ملاحظه در استفاده از این سیستم افزایش برگشتی است که اولا در سیستم پرداخت در محل با افزایش فروش این حجم از برگشتی پوشش داده می شود، دوما با برون سپاری و سپردن کار به یک شرکت لجستیکی، پردازش برگشتی و بررسی علل آن کار آسانی است که تا حد زیادی می تواند به کاهش برگشتی شما کمک کند.

COD از دید خریدار

اطمینان بیشتر در خرید های اینترنتی به دلیل مشاهده محصول قبل از پرداخت وجه

احتیاج نداشتن به رمز دوم بانکی

(در امان ماندن از خطرات پرداخت اینترنتی (هک

در بیشتر کشورها استفاده از COD برای خرده فروشان اینترنتی به دلیل داشتن مشتریان عمومی و تراکنش های مالی کم، گزینه ای مناسب است.

برای مثال تعداد کاربران اینترنت در خاورمیانه در حال حاضر در حدود ۹۰ میلیون نفر است اما برخی از آنها تا سال ۲۰۱۵ به ۴۱۳ میلیون نفر برسد. این کاربران تمام مشتریان بالقوه برای خرده فروشان اینترنتی هستند.

اکثریت قریب به اتفاق معاملات الکترونیکی در خاورمیانه COD است. ۶۰٪ از معاملات آنلاین در امارات متحده عربی و خاورمیانه با پول نقد تحویل داده می شوند. این آمار منجر به رشد شرکت های لجستیکی همراه با خدمات COD شده است.

با پیشرفت تجارت الکترونیک کشور و نیازمندی به خدماتی همچون لجستیک، پایگان تصمیم گرفت همراه با پرسنل خود، با استفاده از تخصص و علم روز دنیا همگام و در کنار کسب و کارهای فعال و فروشگاه های اینترنتی قرار بگیرد. ما افتخار می کنیم با در اختیار داشتن قدرت‌مندترین هاب توزیع داخل شهر تهران به همراه ناوگان بومی هستیم، و با استقرار مراکز توزیع در تمام استان‌های کشور، قادر به پشتیبانی و ارسال ۱۰۰۰۰ سفارش روزانه و ارائۀ خدمات متنوع بوده و شما عزیزان را در رونق کسب و کارتان همراهی می کنیم.

logo-samandehi
logo-enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به پایگان می باشد©