مدیریت اطلاعات

با ستاپ همه چیز تحت مدیریت شماست

مدیریت اطلاعات

سازمان‌ها برای رسیدن به اهداف خود در یک بازۀ زمانی معین و رسیدن به بازدهیِ حداکثری، به یک برنامه‌ریزی جامع احتیاج دارند. سیستم‌های اطلاعاتی طراحی شده‌اند تا فرآیندها و فعالیت‌های سازمان را در حوزه‌های گوناگون مانند مالی، منابع انسانی، انبارداری و حمل و نقل، و نیز قابلیت تصمیم‌گیری و حل مسأله و ... افزایش دهند. و اینجاست که اهمیت مدیریت اطلاعات روشن می شود.

مدیریت اطلاعات
گزارش کلی

گزارش کلی فروش

در این قسمت شما می توانید یک گزارش کلی در تمام وضعیت ها از محصولات خود را داشته باشید.

سفارشات داری سابقه خرید

امکانی است که از طریق پایگان در اختیار شما قرار میگیرد و شما می توانید مشتریان خود را که قبلا سابقه خرید اینترنتی حتی از فروشگاه های دیگر را داشته اند، بررسی کنید.

نوار اطلاعات

دور نوار پیشرفت

این دور نوار به سه حالت میزان درصد توزیع و درصد برگشتی سفارشات شما را نشان می دهد.

پنل مدیریتی ستاپ

برای آسودگی خاطر شما و کنترل دقیق تمام مراحل کار، یک پنل مدیریتی در اختیارتان می گذاریم. پنل مدیریتی ستاپ شامل تمام امکاناتی است که یک مدیر به آنها احتیاج دارد. در قسمت سفارشات عملیات مربوط به سفارشات از جمله ثبت سفارش، پیگیری وضعیت سفارش و ... در اختیار شماست. گزارشات این امکان را به شما می دهد تا بر اساس موارد مورد نیاز خود گزارشی کامل تهیه کنید. درآمد و واریز صورتحساب مالی را در اختیارتان قرار می دهد. در قسمت محصولات، شما به ثبت تمام محصولات خود می پردازید. با استفاده از قسمت همکاران، امکان دسترسی همکار جدید، به شما داده شده است و در پنل اس ام اس خود می توانید پیام مورد نیاز را برای مشتریان خود ارسال کنید.

منوی کاربری پایگان
صورتحساب

کنترل صورتحساب

در قسمت درآمد و واریز پایگان این امکان را ایجاد کرده است تا به صورت بروز کنترل صورتحساب خود را ببینید. درآمد، مبالغ واریزی، کسورات و ... در اختیار شماست.

آیا این صفحه برای شما مفید بود؟

با پیشرفت تجارت الکترونیک کشور و نیازمندی به خدماتی همچون لجستیک، پایگان تصمیم گرفت همراه با پرسنل خود، با استفاده از تخصص و علم روز دنیا همگام و در کنار کسب و کارهای فعال و فروشگاه های اینترنتی قرار بگیرد. ما افتخار می کنیم با در اختیار داشتن قدرت‌مندترین هاب توزیع داخل شهر تهران به همراه ناوگان بومی هستیم، و با استقرار مراکز توزیع در تمام استان‌های کشور، قادر به پشتیبانی و ارسال ۱۰۰۰۰ سفارش روزانه و ارائۀ خدمات متنوع بوده و شما عزیزان را در رونق کسب و کارتان همراهی می کنیم.

logo-samandehi
logo-enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به پایگان می باشد©