سیستم ما

پایگان بیش از ۱۷ سال است که همراه مشتریان خود است

شرکای تجاری ما

شرکای تجاری ما

هدف ما اینست تا کسب و کار شما را در سراسر کشور به مشتریان تان مرتبط کنیم. ما می دانیم ارسال درست برای شما و مشتریتان مهم است.

شرکای تجاری
نمایندگی ها

شبکه ما

در سراسر کشور و در تمام استان ها مراکز توزیع را راه اندازی کرده ایم تا خدماتی گسترده و سریع را به شما و مشتریان شما ارائه دهیم.

نمایندگی ها
وبلاگ خبری

مجله ما

تیم تولید محتوای پایگان، مطالب مفید و تخصصی حوزه لجستیک و تجارت الکترونیک و اخبار را برای شما همیشه به صورت بروز و آنلاین دارد.

مجله ما
استخدام

فرصت های شغلی

اگر به لجستیک علاقه مند هستید، می توانید به خانواده بزرگ پایگان بپیوندید. ما در تمام استان ها برای شما فرصت های همکاری داریم.

فرصت های شغلی
مسئولیت سازمانی

مسئولیت سازمانی

ما می دانیم که ایمنی تا چه اندازه مهم است. پایگان تمام شرایط و استانداردهای لازم را برای ایمنی پرسنل خود، ایمنی کالای شما و تمام مواردی که مورد نیاز است، در نظر گرفته است.

اعتبار ما

اعتبار ما

محکم ترین پشتوانه ی ما قدمت ماست و اعتمادی که دیگران به ما داشته اند. همچنین جوایز و تقدیرها مهر تاییدی است بر کیفیت خدمات پایگان.

با پیشرفت تجارت الکترونیک کشور و نیازمندی به خدماتی همچون لجستیک، پایگان تصمیم گرفت همراه با پرسنل خود، با استفاده از تخصص و علم روز دنیا همگام و در کنار کسب و کارهای فعال و فروشگاه های اینترنتی قرار بگیرد. ما افتخار می کنیم با در اختیار داشتن قدرت‌مندترین هاب توزیع داخل شهر تهران به همراه ناوگان بومی هستیم، و با استقرار مراکز توزیع در تمام استان‌های کشور، قادر به پشتیبانی و ارسال ۱۰۰۰۰ سفارش روزانه و ارائۀ خدمات متنوع بوده و شما عزیزان را در رونق کسب و کارتان همراهی می کنیم.

logo-samandehi
logo-enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به پایگان می باشد©