خانه / دسته‌بندی نشده / ارسال بسته به شهرستان

ارسال بسته به شهرستان

ارسال بسته به شهرستان یکی از چالش‌ها و دغدغه‌های اصلی فروشگاه‌های اینترنتی است. رساندن محصول با حفظ کیفیت آن به دست مشتری باعث ایجاد حس رضایت در او می‌شود. از طرف دیگر اگر محصول قبل از رسیدن به دست مشتری آسیب دیده باشد برگشت خواهد خورد که ضرر مالی با خود به همراه دارد و هم به اعتبار فروشگاه لطمه می‌زند. چالش دیگر این است که اکثر مشتریان ترجیح می‌دهند هزینه کالای خود را در زمان تحویل پرداخت نمایند. برای یافتن راه عبور از چالش‌های ارسال بسته به شهرستان با ما در ادامه متن همراه باشید.

رسال بسته به شهرستان

تعرفه پستی

زمانی که یک فروشگاه اینترنتی شروع به کار می‌کند بزرگترین دغدغه‌ای که بعد از جذب مشتری و فروش دارد ارسال بسته ها به نحوه صحیح برای مشتریانشش است. این امر باعث می‌شود آن افراد به عنوان یک مشتری وفادار برای آن فروشگاه اینترنتی باقی بمانند.

فروشگاه‌های اینترنتی از نقاط مختلف ایران مشتریانی دارند. پس باید توانایی ارسال کالای خود را به تمامی نقاط ایران داشته باشند. ارسال بسته به شهرستان مخصوصا برای سفارشات پرداخت در محل کار آسانی نیست و نیازمند یک تیم تخصصی و سیستم های مدیریتی ارسال می باشد. شاید عده ای با سرویس پرداخت در محل آشنایی کافی نداشته باشند. پس لازم است این مفهوم را نیز به طور شفاف به شما توضیح دهیم.

سرویس پرداخت در محل که به لاتین به آن  Cash On Delivery یا به طور مختصر COD می‌گویند یک روش ایده‌آل برای پرداخت در خریدهای اینترنتی است. پرداخت در محل به خریداران اجازه می دهد که با پول نقد و یا کارت بانکی هنگام تحویل سفارش خود، هزینه آن را بپردازند. بیشتر مشتریان ترجیح می‌دهند در زمان تحویل بسته خود هزینه آن را بپردازند. فروشگاه‌های اینترنتی زمان ارسال بسته و کالا به شهرستان باید سرویس پرداخت در محل را نیز مدنظر خود قرار دهند.

زمانی یک فروشگاه اینترنتی ارسال بسته به شهرستان را به یک شرکت لجستیکی معتبر واگذار می‌کند، دغدغه‌های خود را کاهش‌دهد. این اتفاق ضمنا باعث خواهد شد زمان و تمرکز مدیر فروشگاه و مجموعه او بیشتر صرف افزایش فروش و درآمد بیشتر شود.

نحوه ارسال بسته به شهرستان

از چند راه می توان ارسال کالا و بسته به شهرستان را انجام داد

۱- راه اول استفاده از شرکت‌های خصوصی ارسال کالا می‌باشد که خدمات لجستیک را انجام می‎دهند. شرکت‌های لجستیکی همچون پایگان که خدمات انبارداری، بسته بندی، ارسال و پرداخت در محل را انجام داده و همچنین در سراسر کشور نمایندگی دارند. این شرکت‌ها می توانند به راحتی بسته های شما را به سراسر کشور و شهرستان ها ارسال کنند.

۲- راه دوم استفاده از شرکت‌های واسط پستی است که خدمات پستی انجام می دهند شرکت های واسط پستی نیز ارسال به شرستان را از طریق پست انجام می دهند. مزیت همکاری با این شرکت ها این است که نیاز به قرارداد بستن به صورت مستقیم با شرکت پست و ارائه تضامین به پست نمی باشد.

۳- راه سوم بستن قرارداد مستقیم با شرکت پست است. شرکت پست نیز ارسال کالا به سراسر کشور را انجام می دهد. اما همانطور که از قبل گفته شد قرارداد با پست منوط به شرایطی از جمله ارائه تضامین بانکی و سفته می باشد. این شرایط ممکن است کار را برای فروشگاه‌های اینترنتی  تازه تاسیس و یا بدون سایت (اینستاگرام، تلگرام و …) دشوار سازد.

مزیت همکاری با شرکت‌ لجستیکی برای ارسال بسته به شهرستان

مزایای استفاده از شرکت های خصوصی لجستیک:

ارسال سریعتر : ارسال بسته توسط شرکت‌های لجستیکی زمان تحویل آن به مشتری را کاهش می‌دهد.

بازگشت سریعتر پول در سفارشات پرداخت درب منزل

پیگیری راحت تر روند ارسال از طریق پشتیبانان اختصاصی و پنل مدیریتی

ارائه خدمات اختصاصی ارسال در صورت درخواست فروشگاه

درباره‌ی رضا محمدیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonدریافت مشاوره و تماس با پایگان