خانه / لجستیک / انبار / همکاری گروه لجستیک Logistics Port و شرکت Locus Robotics در زمینه استقرار ربات در تاسیسات Port

همکاری گروه لجستیک Logistics Port و شرکت Locus Robotics در زمینه استقرار ربات در تاسیسات Port

شرکت لجستیک Port Logistics Group (PLG) مستقر در لس آنجلس ، یک ارائه دهنده خدمات لجستیک در همه‏ ی زمینه هاست. این شرکت اخیراً اعلام کرده است که با شرکت تکنولوژی رباتیکِ Wilmington قرارداد همکاری امضا کرده است.

این همکاری شامل ارائه ‏ی ربات های سیار مستقل برای انبارها در تأسیسات شرکتِ PLG در شهر کالیفرنیا است. شرکت PLG در این انبار بیش از ۱۵۰ ربات متحرک مستقل که اصطلاحا به آن LocusBots گفته می شود را برای فرایندهای پردازش در انبارهای خود مستقر می کند.

استفاده از ربات ها برای فرایندهای پردازش در انبار

این دو شرکت می گویند که این همکاری باعث افزایش بهره وری انبار ، دقت انتخاب سفارش ، و ایمنی در ارگونومی محل کار می شود. همچنین آنها اضافه کردند که شرکت PLG و بخشِ Whiplash ، که پلتفرم تجارت الکترونیکی گام آخر PLG است، از موقعیت خوبی برخوردارند تا بتوانند روند رو به رشدِ تقاضای تجارت الکترونیک و بخش سفارشات اینترنتی را برآورده کنند. چرا که موضوع اصلی سال ۲۰۲۰ به دلیل همه گیر شدن ویروس COVID-19 در دنیا سفارشات تجارت الکترونیک بوده است. در این زمینه خرده فروشان و بازرگانان همواره به دنبال راه هایی برای تأمین تقاضای مشتریان این حوزه هستند.

مدیر شرکت لوتوس رباتیک می گوید شرکت لجستیک PLG از زمانی که انبارهایش در نیوجرسی است مشتری این شرکت بوده است و موفقیتی که با اتوماسیون انبار واقع در نیوجرسی کسب کرده، باعث شده تا همان رویه و هدف را برای انبارهای دیگرش هم در نظر بگیرد. او هدف از اتوماسیون انبار را اینگونه بیان می کند :

  • بهینه سازی بهره وری
  • کاهش هزینه های عملیاتی
  • رفع چالش های مربوط به تعادل میان هزینه و نیروی در دسترس برای عملیات
  • و افزایش ظرفیت عملیات پردازش سفارشات بخاطر همه گیری بیماری و همچنین فصل تعطیلات

دلایل شرکت لجستیک Port برای استقرار ربات در انبارهایش

از آنجا که خرید آنلاین بدلیل همه گیری ویروس کرونا افزاش یافته ، شرکت PLG با سطح بالاتری از عملیات مواجه است. راه حل هایی که شرکت رباتیک لوتوس ارائه داده اینجاست که مزیت خود را نشان میدهد. چرا که قابلیت تطبیق با حجم عملیات را داشته و براحتی میتوان آن را با حجم تقاضا تنظیم کرد و از این طریق هزینه استخدام نیروی کاری موقت و فصلی را کاهش داد.

استفاده از ربات انسان نما در عملیات لجستیک

از دیگر مزایای رباتیک لوتوس میتوان به این موارد اشاره کرد؛ باتوجه به سیستم هایی که در انبار مستقر میشوند، سیستم های مانیتورینگ نمایش داشبوردی دارد که عملیات انبار در آن قابل مشاهده است و در جاهایی که این نمایشگرها مستقرند، ۱۵% افزایش بهره وری مشاهده شده است. این موضوع به مدیریت اجازه می دهد تا به طور فعال میزان کار ، عملکرد ، مدیریت بهره وری کارگران را کنترل کند. همچنین کارکنان باتوجه به عملکرد خود که در داده های نمایشگر دیده می شود دستمزد میگیرند.

کِرِگ مورلو ، مدیرعامل شرکت لجستیک PLG ، در بیانیه ای اعلام کرد: “در یک بازار کار فشرده ، ضروری است که ما ایمنی کارکنان را در اولویت قرار دهیم و انعطاف پذیری لازم را داشته باشیم تا نیروی کار خود را در دوره های اوج تجارت الکترونیکی مستقر کنیم – به ویژه در تعطیلات”. “این به مشتریان ما یک مزیت رقابتی مشخص می دهد که در هیچ جای دیگری نمی توانند پیدا کنند. اگر یک شیفت انبار به دلیل مشکلات COVID-19 یا نیاز به فاصله اجتماعی نیاز به کاهش نیروی انسانی داشته باشد، ما هیچ چیزی از دست نخواهیم داد و مشتریان ما هرگز تأخیری در ارسال سفارشات نخواهند دید.”

تهیه شده توسط گروه تولید محتوای پایگان

درباره‌ی گروه تولید محتوا پایگان

همچنین ببینید

حذف خدماتِ ارزان پست سفارشی از شرکت پست

شرکت پست اوایل خردادماه ۱۴۰۰ بخشنامه هایی را صادر و به تمام زیرمجموعه ها و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonدریافت مشاوره و تماس با پایگان