خانه / دسته‌بندی نشده / تغییر کسب و کارها در کرونا

تغییر کسب و کارها در کرونا

کسب و کارها در دوران کرونا بسیار تغییر کرده اند. برخی از کسب و کارها سریعا خود را با شرایط موجود وفق دادند و تغییرات لازم برای جلوگیری از کاهش درآمد و همراستا شدن با شرایط را انجام دادند. پویایی و چابکی در این دوران نقش بسزایی در ماندگاری کسب و کارها دارد .

طبق نظرسنجی های انجام شده در دوران کرونا نتایج زیر به دست آمده است:

۲۳٪ از صاحبان مشاغل بعد از شروع بیماری کرونا وب سایت ایجاد کرده اند یا وب سایت خود را به روز کردند

۵۷٪ از مصرف کنندگان در همین بازه زمانی مشابه، خریدهای خود را به صورت اینترنتی انجام داده اند

اگر در سال جاری کسب و کار شما در فروش آنلاین و تجارت الکترونیکی رشد چشمگیری نداشته باشد احتمالا با افت شدید درآمد روبرو خواهید شد. رشد در تجارت الکترونیک مستلزم چند نکته اساسی می باشد که کمتر به آنها توجه می شود.

بازاریابی صحیح:

سخت ترین چیز در مورد بازاریابی این است که یک روش درست برای انجام آن وجود ندارد. بازاریابی عالی معمولاً یک درخشش نیست. هیچ رازی وجود ندارد که بلافاصله فروش شما را افزایش دهد. صدها نفر به صورت آنلاین آنچه را برای آنها مفید بود به اشتراک می گذارند ، اما موفقیت طولانی مدت در بازاریابی چیزی فراتر از یک استراتژی است. حقیقت این است که ، موفقیت در بازاریابی ترکیبی از قرار گرفتن در مکان مناسب، زمان مناسب، انجام تکالیف و پایبند بودن به یک برنامه است. یعنی پایبند بودن به یک طرح.

تبلغیات مناسب، وب سایت مناسب، سئو، ارتباط مداوم با مشتری از جمله نکاتی است که در بازاریابی باید به آن توجه شود.

ارسال به موقع:

در صورتی که تجارت الکترونیک شما فروش محصول باشد، ارسال یکی از مهمترین نکاتی است که بی توجهی به آن باعث صدمه های زیادی به کسب و کارتان می شود. بزرگترین اشتباه این است که فکر کنید بعد از فروش محصول همه چیز تمام شده است. اما ارسال به موقع و همچنین رایگان نقش بسزایی در وفاداری مشتری شما دارد و امکان خرید مجدد را تا ۵۰ درصد افزایش می دهد.

استفاده از شرکت های لجستیکی و برون سپاری بسته بندی و ارسال محصول تا حد زیادی در این امر به شما کمک می کند و تمرکز شما را در بازاریابی و فروش افزایش می دهد.

توصیه ی ما این است که برای موفقیت در عرصه تجارت الکترونیک نکات ریز و مهم را رعایت کنید، برنامه ریزی کنید، همزمان با تغییرات پویا و چابک باشید و اطمینان داشته باشید که موفق خواهید شد.

درباره‌ی گروه تولید محتوا پایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonدریافت مشاوره و تماس با پایگان