خانه / لجستیک / حمل و نقل / به بهانه روز جهانی پست

به بهانه روز جهانی پست

کلمه پست اولین مفهمومی را که از ذهن میگذراند نامه و ارسال آن است. اما پست فراتر از ارسال نامه عمل میکند و ارسال تمامی بسته ها اعم از کالا، نامه و هرچیز قابل ارسال را انجام میدهد. یک قدم جلوتر، ارسال خریدهای اینترنتی شما از طریق پست است. این موضوع با رونق گرفتن بخش تجارت الکترونیک پررنگ‌تر شده و بسیار حائز اهمیت است، چرا که کیفیت سرویس اکنون تبدیل به چالشی شده که مجریان پستی دیگر نمی‌توانند از آن چشم پوشی کنند.

اما نکته قابل توجه اینجاست که در کنار پست، شرکت های خصوصی ارسال کالا در حال فعالیت هستند که نباید نادیده گرفته شوند. کمااینکه عملکرد این شرکت ها به دلیل خصوصی بودن رابطه مستقیم موفقیت شان با رضایت مشتری، بسیار بالاتر از پست می باشد.

روز جهانی پست

همچنین این شرکت‌ها با اضافه کردن خدماتی از جمله انبارداری و بسته‌‌بندی، خدمات پرداخت شفاف و سریع، و … قابلیت های منعطفی را از خود، برای شراکتی با آرامش با فروشگاه های اینترنتی و تمامی فروش های غیرحضوری نشان داده اند.

در این میان شرکت پایگان به عنوان یکی از اولین و موفق‌ترین شرکت‌های لجستیکی و نیز اولین شرکت طرف قرارداد پست در ارائه خدمت پرداخت در محل (COD) به طور کامل خدمات لجستیکی را ارائه میدهد و سعی دارد تمامی نیازهای شرکای خود را در کمترین زمان و با کمترین خطا برطرف نماید.

۹ اکتبر هر سال، سالروز تاسیس اتحادیه جهانی پست، روزی برای گرامیداشت خدمات شرکت‌های فعال در این زمینه است. ما نیز به عنوان شرکت فعال در زمینه لجستیک و پست داخلی، این روز را به همه همکارانمان تبریک می‌گوییم. روز جهانی پست گرامی باد.

پایگان، ارائه دهنده خدمات پست خصوصی، روز جهانی پست را تبریک می گوید

 

با پایگان همراه باشید

درباره‌ی گروه تولید محتوا پایگان

همچنین ببینید

گم شدن یا عدم تحویل بسته های پستی و اقدامات لازم در این زمینه

شاید و یا حتما برای شما هم اتفاق افتاده است! اگر زیاد از خدمات اداره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonدریافت مشاوره و تماس با پایگان