خانه / دسته‌بندی نشده / بهترین روش بسته بندی مرسولات پستی

بهترین روش بسته بندی مرسولات پستی

یکی از نکات مهم در فروش های اینترنتی بسته بندی محصولات است. بسته بندی تاثیر زیادی بر روند فروش های اینترنتی دارد و عوامل مهمی را در برمی گیرد. مانند، عدم آسیب دیدن محصول، ارائه اطلاعات درست به مشتری، زیبایی و …. . انتخاب نوع بسته بندی بر هزینه های تولید و حمل و نقل شما تاثیر می گذارد و با انتخاب درست می توانید هزینه های خود را تا حد زیادی کاهش داده و مدیریت کنید.

برای داشتن بهترین بسته بندی با در نظر گرفتن نکات زیر می توان هم بسته بندی زیبایی به مشتری ارائه داد و هم بسته بدون آسیب دیدگی به مقصد برسد، علاوه بر اینها می توان هزینه را تا حد زیادی کاهش داد.

نکات مهم در بسته بندی:

۱- انتخاب طرح مناسب، زیبا و در عین حال ساده و قابل فهم برای رساندن اطلاعات به مشتری.

۲- انتخاب سایز مناسب کارتن هم جهت جلوگیری از آسیب محصول و هم جلوگیری از اتلاف هزینه ها.

۳- استفاده از ضربه گیرهای فومی و پلاستیک های حبابدار و یا خرده های کارتن ضایعاتی برای پر کردن فضای خالی اطراف محصول برای جلوگیری از آسیب محصول به خصوص در محصولات شکستنی.

۴- استفاده از ضربه گیرها اطراف محصولات مایع برای جلوگیری از ترکیدن قوطی در فشار.

۵- استفاده از چسب و آبچسب های مناسب برای جلوگیری از باز شدن بسته در طول مسیر.

۶- استفاده از سلفون های محکم و زیبا برای بسته بندی پوشاک برای صرفه جویی در هزینه ها و جلوگیری از لک شدن پوشاک در طول مسیر و کنار بسته های دیگر.

یکی از پیشنهادات جذاب برای داشتن بسته بندی صحیح، به صرفه و زیبا سپردن این تخصص به شرکت های لجستیک و بسته بندی است که این کار را به خوبی انجام می دهند. دلیل این امر داشتن تجربه کافی در عمل بسته بندی است که باعث می شود بهترین و مناسب ترین ملزومات را جهت بسته بندی انتخاب کنند و کنار شکل صحیح بسته بندی و جایگذاری محصول در بسته را انجام دهند.

همچنین به دلیل خرید ملزومات در تیراژ بالا هزینه های ملزومات شما تا حد قابل توجهی کاهش میابد و این امر دلیل مهمی در سپردن کار به کاردان است. به علاوه اینکه با بسته بندی صحیح و سالم رسیدن محصول به مقصد، شما از ضایعات محصول و ضرر دوچندان به دور هستید.

امیدواریم این مطلب برای انتخاب نوع بسته بندی و کمتر شدن ضررهای احتمالی به شما فروشنده محترم کمک کرده باشد.

درباره‌ی گروه تولید محتوا پایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonدریافت مشاوره و تماس با پایگان