مراحل عقد قرارداد سرویس خرید و فروش اینترنتی:

مرحله اول : متقاضی محترم باید با مراجعه به سایت ستاپ و مطالعه قرارداد، با شرایط استفاده از این سرویس بطور کامل آشنا شود. (دریافت فایل قرارداد)


مرحله دوم : متقاضی محترم باید بعد از واریز مبلغ قرارداد، فرم درخواست سرویس خرید و فروش اینترنتی را تکمیل نماید. (فرم موجود در انتهای همین صفحه)

نکته ١- برای تسریع در واریزی های مبالغ کارکرد فروشگاه، توصیه می شود که از حساب سیبا بانک ملی استفاده نمایید. نام صاحب حساب و نام متقاضی استفاده از سرویس حتما باید یکسان باشد.

نکته ٢- برای اخذ تاییدیه شرکت پست و معرفی رسمی فروشگاه به منطقه پستی محل فروشگاه، باید کد پستی 10 رقمی با آدرس فروشگاه مطابقت داشته باشد - فروشگاه دارای شماره تلفن ثابت باشد - سایت اینترنتی فروشگاه نقص فنی نداشته باشد و نمونه محصولات و کالاهای فروشگاه در آن وجود داشته باشد.


مرحله سوم : بعد از تکمیل موارد فوق، اقدامات لازم برای معرفی به پست انجام می گیرد و زمان رسمی شروع به کار فروشگاه از طریق شرکت پست جمهوری اسلامی اعلام خواهد شد. تاریخ شروع قرارداد نیز بعد از معرفی رسمی شرکت پست تنظیم خواهد شد.


مرحله چهارم : برای تنظیم قرارداد رسمی بین شرکت و فروشگاه، متقاضی محترم باید در اولین فرصت مدارک زیر را به آدرس تهران، خیابان طالقانی غربی، بعد از میدان فلسطین، خیابان فریمان، کوچه ملک، پلاک 16، واحد 2 ارسال نماید.


مدارک لازم عبارتند از:
١- اطلاعات کامل شخص طرف قرارداد بر اساس فرم تکمیل شده قبلی و مهر و امضا نمودن آن.
٢- اصل فیش یا سند واریزی مبلغ قرارداد سرویس خرید و فروش اینترنتی (کپی آن را نزد خود نگاه دارید)
٣- کپی پشت و روی کارت ملی و صفحه اول شناسنامه طرف قرارداد.
شماره حسابها جهت واریز مبلغ قرارداد (حساب های زیر به نام آقای علی ابراهیم زاده قلعه جوقی می باشد)

ردیف نام بانک شماره حساب شماره کارت
١ بانک رفاه 11307055 5894 6318 0541 0990درباره ما

ستاپ در پی پیشرفت تجارت کشور و احساس نیاز به زیرساخت‌هایی قوی در زمینۀ لجستیک، از همان ابتدا و با توجه به توانایی‌های خود تصمیم گرفت تا با کمک متخصصین و علم روز دنیا، به برنامه‌ریزی دقیق جهت ایجاد زیرساخت‌هایی تخصصی بپردازد.

مطالب جدید