درباره پایگان

نیم ‌نگاهی بر ستاپ

ستاپ در پی پیشرفت تجارت کشور و احساس نیاز به زیرساخت‌هایی قوی در زمینۀ لجستیک، از همان ابتدا و با توجه به توانایی‌های خود تصمیم گرفت تا با کمک متخصصین و علم روز دنیا، به برنامه‌ریزی دقیق جهت ایجاد زیرساخت‌هایی تخصصی بپردازد. از این رو ما با ارائۀ خدمات نوین و آسان به دنبال رضایت مدیران کسب و کار و در نتیجۀ آن رونق چرخۀ اقصاد کشور هستیم.

دانش فنی و تجربۀ تخصصی بیش از 7 سال، ستاپ را در زمرۀ بزرگ‌ترین شرکت‌های فعال در حوزۀ لجستیک در سطح ملی و منطقه قرار داده است. این شرکت طی سال‌های گذشته و با توجه به سیاست‌های اجرایی خود به همکاری با سازمان‌هایی همچون؛ قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران، سازمان سمت، .... رژودرم، فروشگاه اینترنتی 5040 و ... پرداخته و نیز با استفاده زیرساخت‌های قوی، تکیه بر دانش نخبگان و توجه ویژه به تجارت الکترونیک، فعالیتی توان‌مند و راهبردی داشته است. همچنین بنا بر نیازهای جامعه و حوزۀ کسب و کار کشور، با گسترش انبارها و شعب خود در تمام استان‌ها و نقاط تجاری ویژه، درصدد است تا تجارت و چرخۀ اقتصاد کشور را با امکانات موجود، رونق بخشد.

دراختیار داشتن قدرت‌مندترین هاب توزیع داخل شهر تهران به همراه ناوگان بومی، و 70 شعبه در تمام استان‌های کشور، ما را قادر به ساپورت 10000 سفارش روزانه و ارائۀ خدمات متنوع، سریع و قابل اعتمادی کرده است.

پایگان

با پیشرفت تجارت الکترونیک کشور و نیازمندی به خدماتی همچون لجستیک، پایگان تصمیم گرفت همراه با پرسنل خود، با استفاده از تخصص و علم روز دنیا همگام و در کنار کسب و کارهای فعال و فروشگاه های اینترنتی قرار بگیرد. ما افتخار می کنیم با در اختیار داشتن قدرت‌مندترین هاب توزیع داخل شهر تهران به همراه ناوگان بومی هستیم، و با استقرار مراکز توزیع در تمام استان‌های کشور، قادر به پشتیبانی و ارسال ۱۰۰۰۰ سفارش روزانه و ارائۀ خدمات متنوع بوده و شما عزیزان را در رونق کسب و کارتان همراهی می کنیم.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به پایگان می باشد©