خانه / اخبار / شرکت والمارت ۲۰۰۰۰ کارگر به بخش لجستیک وعملیات زنجیره تامین اضافه می کند

شرکت والمارت ۲۰۰۰۰ کارگر به بخش لجستیک وعملیات زنجیره تامین اضافه می کند

شرکت والمارت درصدد است تعداد ۲۰۰۰۰ کارگر را برای عملیات زنجیره تامین خود در آستانه تعطیلات استخدام کند. همین موضوع نقش رو به رشد توزیع و تحویل را در رقابت با خرده فروش با غول تجارت الکترونیک Amazon.com Inc برجسته می کند.

تلاش برای اضافه کردن استخدام نیرو قبل از تعطیلات ، نشان دهنده افزایش نقشی است که موضوع تحویل و توزیع کالا در رقابت میان خرده فروشان ایفا می کند.

استخدام نیرو در بخش زنجیره تامین والمارت

جزئیات استخدام والمارت در دوران کرونا

والمارت، خرده فروش بزرگ ایالات متحده گفته است که استخدام های جدید برای موقعیت های شغلی با هدف حمایت از Walmart در فصل شلوغ تعطیلات و بعد از آن خواهد بود. مشاغل تمام وقت و پاره وقت از جمع آوری سفارش، حمل بار و اپراتورهای لیفتراک گرفته تا تکنسین و نقش های مدیریتی در بیش از ۲۵۰ مرکز توزیع و تحویل و دفاتر حمل و نقل در مراکز Walmart و Sam’s Club خواهد بود.

این استخدام در حالی انجام می شود که خرده فروشان و اپراتورهای لجستیک در حال آماده سازی خود برای فصل اوج فروش هستند. زیرا در بازار کار پرتردد، شبکه های حمل و نقل، با شلوغی و بی ثباتی زنجیره تامین روبرو هستند.

سال گذشته نیز  Walmart حدود ۲۰۰۰۰ کارگر فصلی را در مراکز تجارت الکترونیکی ، از جمله سایت های پر کردن آنلاین ، به خدمت گرفت ، زیرا این شرکت و دیگران تقاضای بی سابقه فروش دیجیتالی را در اولین سال شیوع ویروس کرونا داشتند.

رشد فروش آنلاین والمارت در ایالات متحده در سه ماهه دوم سال جاری کاهش یافت و ۶ درصد بیشتر از فروش تجارت الکترونیکی در همه گیری کرونا در مدت مشابه در سال ۲۰۲۰ بوده است. در این مدت مشاهده شد که مصرف کنندگان از خانه های خود خارج شده و به خریدهای داخل مغازه بازگشتند. فروش مقایسه ای از فروشگاه های ایالات متحده و کانال های دیجیتالی که حداقل به مدت ۱۲ ماه فعالیت می کردند ، در آخرین سه ماهه ۵٫۲٪ نسبت به سال گذشته افزایش یافته است، درست هنگامی که این شرکت اعلام کرد قصد دارد به ده ها مرکز توزیع منطقه ای اتوماسیون اضافه کند تا به حرکت کالاها کمک کند.

والمارت گفته است: متوسط دستمزد کارگران زنجیره تامینش ۲۰٫۳۷ دلار در ساعت است. این شرکت همچنین به کارگران میدانی خود ، از جمله کارگران زنجیره تامین و لجستیک، ۱۵۰ دلار پاداش نقدی برای واکسیناسیون کووید -۱۹ می دهد. مشاغل انبار والمارت حداقل ۱۵ دلار در ساعت دستمزد می گیرد ، اگرچه نرخ حقوق بسته به نقش و منطقه متفاوت است. این شرکت همچنین به بسیاری از کارکنان انبارها در تعطیلات تعطیلات پاداش می دهد.

رقابت برای کارگران باعث افزایش دستمزد برای مشاغل توزیع شده است زیرا مشاغل درحال بازپرداخت بدهی های بوجود آمده از بیماری کووید-۱۹ و تامین تقاضای آنلاین در حال افزایش هستند. بر اساس آمار اولیه استخدامی فصلی که وزارت کار ماه گذشته منتشر کرد ، حقوق و دستمزد انبار و ذخیره سازی ۱٫۴۴ میلیون شغل در ماه جولای به خود اختصاص داد که بیش از نیم میلیون نفر بیشتر از این بخش در پنج سال پیش بود.

مراکز توزیع والمارت در ایالات متحده

در اوایل سال جاری ، آمازون اعلام کرد که حقوق کارکنان ساعتی را بین ۵۰ سنت تا ۳ دلار در ساعت افزایش می دهد ، اگرچه رهبر فروش آنلاین از گفتن میانگین افزایش دستمزد خودداری کرد. دستمزد اولیه آمازون برای کارگران انبار حداقل ۱۵ دلار در ساعت است. رقیب والمارت روز  در همین راستا گفت که برای استخدام ده ها هزار موقعیت ساعتی در شبکه عملیات خود، علاوه بر بیش از ۴۰،۰۰۰ نقش شرکتی و فناوری در ایالات متحده، استخدام می کند.

برایان دیوین ، نایب رئیس ارشد شرکت لجستیک ProLogistix ، که با شرکتهایی مانند Walmart Inc. و Target Corp است گفت که دستمزد کارگران انبار در هفته منتهی به ۱۴ اوت ۱۷٫۳۱ دلار در ساعت بوده است که تقریباً ۱۴ درصد بیشتر از مدت مشابه در سال ۲۰۲۰ است.

او گفت: “به اندازه کافی نیرو برای پر کردن همه موقعیت های خالی وجود ندارد.”

درباره‌ی گروه تولید محتوا پایگان

همچنین ببینید

مزایای خدمات شرکت های لجستیک طرف سوم برای فروشگاه های اینترنتی

امروزه استفاده فروشگاه‌های اینترنتی از شرکت های لجستیک طرف سوم (۳PL) به بخشی مهم از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonدریافت مشاوره و تماس با پایگان