خانه / لجستیک / حمل و نقل / سیستم مدیریت حمل و نقل (TMS)

سیستم مدیریت حمل و نقل (TMS)

سیستم مدیریت حمل و نقل (TMS)

امروزه زنجیره تامین مدرن تبدیل به یک ابزار رقابتی برای شرکت ها در هر اندازه و در هر صنعتی شده است. در عین حال صنعت حمل و نقل به طور چشمگیری متفاوت از ۲۰ سال پیش شده است. استفاده از سیستم های مدیریت حمل و نقل (TMS)  از زمان طراحی آنها تا امروز بسیار بالا رفته است.

 

چرا استفاده از سیستم مدیریت حمل و نقل (TMS)

  • بهبود خدمات حمل و نقل
  • کنترل بهینه
  • افزایش دقت در حمل و نقل
  • پشتیبانی تعداد بالای بسته

با توجه به افزایش گستره تجارت و ظهور تکنولوژی‏های نوین همچون تجارت الکترونیک، بالا رفتن حجم سفارشات و اهمیت دقت و سرعت فعالیت شرکت‏هایی که مسئولیت حمل و نقل کالاهای مورد تجارت را به عهده دارند، مشخص می‏گردد.

با بهره گیری از قابلیت های یک سیستم مدیریت حمل و نقل  (TMS) کاربر پسند، شرکت ها نمی توانند صرفا هزینه های حمل و نقل خود را کاهش دهند، بلکه می توانند سطح خدمات را بهبود بخشیده، توابع تدارکاتی خود را بهبود بخشیده و کنترل بیشتری از زنجیره های عرضه داشته باشند.

در مدیریت اطلاعات به سازمان، به عنوان یک سیستم نگاه می شود که مجموعه منظمی از عناصر به هم وابسته برای رسیدن به هدفی مشترک با هم در تعامل‏اند. اطلاعات در دنیای امروز مهمترین و کارآمدترین سلاح در تمام عرصه‏های رقابتی از جمله عرصه تجاری است. در این بین سازمان‏هایی موفق هستند که با انتخاب روش‏هایی مناسب، بهترین، بیشترین و کم هزینه‏ترین اطلاعات مورد نیاز خود را تولید یا جمع آوری کنند.

 

درباره‌ی گروه تولید محتوا پایگان

همچنین ببینید

سیستم مدیریت حمل و نقل

اهمیت سیستم مدیریت حمل و نقل TMS در سال ۲۰۲۰

سیستم مدیریت حمل و نقل TMSدر سال ۲۰۲۰ چه جایگاهی خواهد داشت؟ TMS در سال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonدریافت مشاوره و تماس با پایگان