خانه / اقتصاد / چگونه پولدار شویم؟

چگونه پولدار شویم؟

هیچ وقت برای رسیدن به ایده آل های خود دست نکشید، پولدار شدن یکی از آنها است. تلاش کنید تا پشیمان نشوید. تغییر کنید تا زندگی تان تغییر کند.

 

پول

۴ قدم برای پولدار شدن

 

  • تا می توانید یاد بگیرید، همیشه، همه جا.

حاجی‌بازاری بودن را کنار بگذارید. دنیا در حال تغییر است و کسانی برنده هستند که اطلاعات بیشتر، دقیق‌تر و بروزتری نسبت به بقیه داشته باشند. تا می‌توانید درباره موفقیت، کسب مهارت و هر چیزی که ذهن شما را برای کسب موفقیت و ثروت باز می‌کند، کتاب بخوانید. واقعاً فکر می‌کنید اگر کتاب اعتراف‌های یک تبلیغات‌چی را بخوانید هیچ چیزی درباره بیشتر پول در آوردن یاد نمی‌گیرید؟ یعنی اگر زندگی‌نامه‌ی استیو جابز را بخوانید هیچ ایده‌ای به ذهن‌تان خطور نخواهد کرد؟ اگر می‌خواهید سریع‌تر از هم سن و سال‌های خود پول در بیاورید، می‌توانید با این کتاب‌ها دوپینگ کنید.

  • از مردم فراری نباشید.

هر وقت پولدار شدید بروید تنهایی یک جزیره بخرید و یک سری کروکودیل آدم‌خوار رود نیل را هم بگیرید و در ساحل رها کنید تا هیچ‌ احدی به سرش نزند که مزاحم‌تان شود. اما تا آن موقع نیاز دارید تا در بین مردم جاذبه داشته باشید. باید طوری رفتار کنید که بود و نبود شما در جمع احساس شود .کسانی موفق هستند که یاد بگیرند، مطالعه کنند، مطلب بخوانند و آموخته‌ها را تمرین کنند. داشتن یک ارتباط سازنده با شبکه انسانهایی که هر روز می‌بینیم یکی از عوامل موفقیت است.

  • سخت کار کنید.

اگر می‌خواهید بعد از چند سال انقدر پول داشته باشید که از آن به عنوان دستمال استفاده کنید، باید حداقل در سال‌های اولیه حسابی زحمت بکشید تا تمام ریزه کاری‌های کارتان را یاد بگیرید. چه خودتان کاری را از صفر شروع کردید و چه برای کس دیگری کار می‌کنید، تا کار را از خودتان ندانید و برای آن زحمت نکشید نه چیزی یاد می‌گیرید، نه پیشرفت می‎کنید و نه پولی از آن کار در می‌آورید.

  • در زندگی ریسک‌پذیر باشید.

این بدان معنا نیست که چشم بسته قمار کنید. ریسک‌های هوشمند و حساب شده شانس موفقیت را تا حد بسیاری بالا می‌برند. کسی که تمام پولش را در بانک خوابانده است مطمئناً به جایی نخواهد رسید. کسی هم که با نیم ساعت تحقیق کردن درباره پرورش شترمرغ، ناگهان نصف سرمایه‌اش را خرج این امر می‌کند دیوانه است. درباره هر سرمایه‌گذاری اطلاعات کسب کنید و با پردازش صحیح این اطلاعات و مشورت با افراد ذیصلاح اقدام کنید. ریسک کردن در زندگی اولین قدم برای جهش به سمت موفقیت‌های بزرگتر است.

 

پولدار شدن

چند نکته مهم:

  • شغلی را انتخاب کنید که جای پیشرفت داشته باشد.
  • برای معتبرترین شرکتی که می توانید کار کنید.
  • تخصص کسب کنید.
  • از چندجا درآمد داشته باشید.
  • وقت خود را تلف نکنید.
  • یک شرکت بزنید.

با پایگان همراه باشید

درباره‌ی گروه تولید محتوا پایگان

همچنین ببینید

مهارت های مدیریت کسب و کار

۱۰ مهارت مدیریت کسب و کار برای داشتن حداکثر کارایی

رهبران کسب و کار میزان بهره وری رو با کیفیت و کمیت میزان خروجی کارشون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonدریافت مشاوره و تماس با پایگان