خانه / اخبار / راه اندازی مرکز حمل و نقل هوایی بین المللی DHL در اوهار شیکاگو به ارزش ۱۰ میلیون دلار

راه اندازی مرکز حمل و نقل هوایی بین المللی DHL در اوهار شیکاگو به ارزش ۱۰ میلیون دلار

DHL یک مرکز حمل و نقل هوایی بین المللی را در فرودگاه بین المللی اوهار که واقع در غرب شیکاگو است راه اندازی کرده است. به گفته مقامات DHL این مرکز، حضور شرکت را در شیکاگو  به اندازه قابل توجهی گسترش خواهد داد.DHL حدود ۲ سال به برنامه ریزی پرداخته است و امید دارد که نتیجه فوق العاده مطلوبی را دریافت کند. پیش بینی دی اچ ال بر این است که با این مرکز بتواند سهم زیادی از فعالیت های تجارت الکترونیک ایالات متحده و شیکاگو و تجارت بین المللی را از آن خود کند. همچنین امیدوار است به رشد حمل و نقل در تجارت الکترونیک کمک کند.

با سرایه گذاری DHL در این منطقه فرصت های بیشتری برای کسب و کار ایجاد می شود و در سطح بین المللی گسترش می یابد. همچنین امید است که به دنبال آن تجارت الکترونیک نیز به شکوفایی برسد. دی اچ ال معتقد است که باید با مشتریان خود رشد کند و موقعیت شیکاگو را به عنوان یک مقصد جهانی برای تجارت بین المللی گسترش دهد.

 

dhl

چرا DHL اوهار را انتخاب کرده است؟

  • موقعیت منطقه ای ایده آل شیکاگو

DHL اوهار را انتخاب کرد تا در غرب و بر اساس موقعیت ایده آل شیکاگو، خود را گسترش دهد و با احداث یک شبکه حمل و نقل قوی و  نیروی کار ماهر این کار را شروع کرده است.

مدیر عامل شرکت DHL Express ایالات متحده در مصاحبه ای تاکید کرد که مرکز جدید ما به آرامی رشد می کند و در خدمت به مشتریان به همان اندازه کارآمد خواهد بود.

 

DHL

DHL چه اقداماتی را انجام داده است؟

  • امکان پردازش سریع بار در گمرک ایالات متحده
  • افزایش ظرفیت ارسال
  • احداث یک مکان ۴۹۱،۰۰۰ متر مربعی به اضافه ۵۰۰ کارمند

مرکز جدید DHL عملیات های منحصر بفردی را در گمرک ایالات متحده انجام داده است از جمله، پردازش سریعتر بار برای ورودی و خروجی های بین المللی منطقه شیکاگو و بازارهای غرب، افزایش ظرفیت DHL برای تسریع حمل و نقل بسته ها در فصل اوج کار و … .  DHL قادر خواهد بود در هر ساعت ۴۵۰۰ قطعه را پردازش کند، از بسته های کوچک گرفته تا محمولات امنیتی. انتظار می رود که این مرکز ۷۵ عنوان شغل جدید را ایجاد کند.

DHL Global Facility حمل و نقل جهانی ۴۹۱،۰۰۰ متر مربع نیز در O’Hare واقع شده است. این ساختمان ۵۰۰ کارمند دارد و بزرگترین ساختمان حمل و نقل جهانی DHL در شبکه جهانی است. دیگر مکان های مبتنی بر دی اچ ال شیکاگو، در جنوب O’Hare در فرانکلین پارک، و همچنین در شمال فرودگاه Midway در McCook هستند.

با پایگان همراه باشید

درباره‌ی گروه تولید محتوا پایگان

همچنین ببینید

سیستم مدیریت حمل و نقل

اهمیت سیستم مدیریت حمل و نقل TMS در سال ۲۰۲۰

سیستم مدیریت حمل و نقل TMSدر سال ۲۰۲۰ چه جایگاهی خواهد داشت؟ TMS در سال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonدریافت مشاوره و تماس با پایگان