خانه / لجستیک / انبار / با شرکت های لجستیکی بیشتر آشنا شوید؛ شرکت CEVA Logistics

با شرکت های لجستیکی بیشتر آشنا شوید؛ شرکت CEVA Logistics

شرکت لجستیکی CEVA Logistics یکی از شرکت های برتر از نظر استفاده از فناوری پلتفرم ها و گستردگی عملیات در سطح جهانی بوده و یک شرکت لجستیکی استرالیایی است.

با شرکت های لجستیکی بیشتر آشنا شوید؛ شرکت CEVA Logistics

تاریخچه شرکت CEVA Logistics

سابقه تاسیس اين شركت به سال ۱۹۴۶ برمي‌گردد. سالی كه در آن زمان كن توماس، شركت حمل‌ و نقل خود یعنی Thomas Nationwide Transport  يا TNT را در استراليا با يك كاميون تاسيس كرد. در ديگر سوي جهان، در هوستون تگزاس در سال ۱۹۸۴ شركت Eagle Global Logistics (EGL) تأسيس شد و به سرعت گسترش یافته و در عرض تنها يك دهه و نيم، به يك قدرت جهاني در مديريت حمل بار با فعاليت در بيش از ۱۰۰ كشور، تبديل شد.

در سال ۱۹۹۶، TNT توسط شركت پستي و مخابراتي هلندي KPN خريداري شد. در سال ۲۰۰۶، TNT به سرمايه‌گذاري مديريت آپولو LP فروخته شد و پس از آن اين شركت به CEVA تغيير نام داد. شش ماه بعد، شركت Eagle Global Logistics نيز توسط سرمايه‌گذاري آپولو خريداري و با CEVA ادغام شد. اكنون دفتر مركزي اين شركت در هلند واقع شد است. در واقع پایه این شرکت در استرالیا تاسیس شده است ولی اکنون در هلند قرار دارد.

با شرکت های لجستیکی بیشتر آشنا شوید؛ شرکت CEVA Logistics

معرفي شركت

امروزه CEVA يك شركت كامل خدمات حمل‌ونقل و لجستيک با عمليات مديريت حمل بار و لجستيک قراردادي است و ۴۱۰۰۰ کارمند اختصاصی دارد که در ۱۷ دسته به صورت منطقه ای در سراسر جهان کار می کنند تا با مزیت رقابتی این شرکت، پاسخ های قابل قبولی را به سوالات چالش برانگیز زنجیره تامین ارائه دهند. شركت CEVA Logistics از يك شبكه جهاني با پوشش بيش از ۱۶۰ كشور با بيش از ۱۰۰۰ سايت برخوردار بوده و در قاره‌هاي آسيا، اروپا، آفريقا، آمريكاي شمالي و مركزي، آمريكاي جنوبي ارائه خدمت مي‌كند. راه‌حل‌هاي زنجيره تامين CEVA از فناوري پلتفرم CEVA Matrix SCM بهره مي‌برند. اين پلتفرم اجراي عمليات سرتاسري در شبكه زنجيره تامين را بواسطه ايجاد ديدپذيري، قابليت گزارش دهي و تجزيه و تحليل فراهم مي‌كند.

سیستم مدیریت انبار : این شرکت سیستم CEVA Matrix WMS را به عنوان سیستم مدیریت انبار و موجودی الکترونیک خود معرفی کرده است که از تکنولوژی CEVA Matrix بهره می برد و قابلیت ادغام با هر جنبه از مدیریت زنجیره تامین است.

با شرکت های لجستیکی بیشتر آشنا شوید؛ شرکت CEVA Logistics

خدمات شركت CEVA Logistics

لجستيک قراردادی : ارائه راه حل های جامع که نیازهای خاص مشتریان را برآورده می کنند. با ترکیب مهارت و تجربه مدیران عملیات این شرکت و طراحان زنجیره تامین برای طراحی، پیاده سازی و اجرای راه حل های لجستیکی امکان ارزشمند سازی را به کسب و کارها می دهد. این کار از طریق :

  • اقدامات و فرآیندهای سازگار در سراسر جهان
  • فرهنگ بهبود مستمر از طریق یک برنامه قوی LEAN
  • راه اندازی سریع و قابل اعتماد از عملیات کسب و کار مشتریان
  • انجام عملیات لجستیک و ارائه خدمات در بهترین سطح
  • عملکرد محکم و قابل اطمینان، صورت می گیرد.

خدمات قابل ارائه این شرکت عبارتست از : لجستيک پس از فروش، لجستيک درونی، خدمات لجستيک طرف چهارم يا LLP، لجستيک تغذيه توليد، لجستيک بيرونی

حمل‌ هوايی، دريايی، جاده‌ای و ريلی : ارائه همه خدمات حمل و نقل بین المللی و ترانزیتی

لجستيك براي تجارت الكترونيک : ارائه خدمات متنوع به سیستم های فروش آنلاین مثل ؛ پردازش سفارش، انبارداری، حمل و نقل و تحویل، لجستیک معکوس، خدمات تحویل و مرکز تماس، ارائه خدمات ارزش افزوده، امکان مشاهده وضعیت ها و قابلیت گزارش گیری از پلتفرم. خدمات این شرکت پاسخگوی نیاز تمام خرده فروشان کالاهای FMCG می باشد.

راه‌حل‌های زنجيره تامين: طراحي راه‌كار، آناليز و مهندسی راهكار و قرارداد خدمات لجستيک

با پایگان همراه باشید

درباره‌ی گروه تولید محتوا پایگان

همچنین ببینید

گم شدن یا عدم تحویل بسته های پستی و اقدامات لازم در این زمینه

شاید و یا حتما برای شما هم اتفاق افتاده است! اگر زیاد از خدمات اداره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonدریافت مشاوره و تماس با پایگان