خانه / لجستیک / انبار / با شرکت های لجستیکی بیشتر آشنا شوید، شرکت Parcelforce Worldwide

با شرکت های لجستیکی بیشتر آشنا شوید، شرکت Parcelforce Worldwide

شرکت Parcelforce Worldwide بزرگترین شرکت خصوصی ارائه دهنده خدمات ارسال در انگلستان است که روزانه میلیون ها بسته را در ۳۴ کشور اروپایی تحویل می دهد. این شرکت رقیب مستقیم شرکت های لجستیکی بزرگی چون DHL ، FedEx و UPS است. دفتر مرکزی Parcelforce Worldwide در انگلستان یکی از بزرگترین ساختمانهای انگلستان است.

با شرکت های لجستیکی بیشتر آشنا شوید

معرفی شرکت

Parcelforce Worldwide سرویس لجستیک و پیک در انگلستان است. نام تجاری آن Royal Mail Group Ltd است و در سه بخش ارسال بسته، بخش بین الملل و ارسال نامه سازمان یافته است.

این شرکت با همکاری شرکای خود به تحویل بسته ها به مقاصد بین المللی در سراسر جهان می پردازد. شرکای تحویل اروپایی این شرکت، General Logistics Systems (GLS و همچنین یک شرکت تابعه به نام Royal Mail است و بیش از یک میلیون بسته در روز در ۳۴ کشور اروپایی تحویل می دهد.

Parcelforce سیستم جمع آوری و تحویل ” hub and spoke” را در سراسر جهان با دو هاب مستقر در Coventry در مجاورت فرودگاه اجرا می کند. یک مرکز برای بسته های خود بریتانیا و دیگری برای بسته های بین المللی است. مرکز مستقر در کشور انگلیس، یک مرکز رهگیری و مرتب سازی بسیار اتوماتیک است که ۲۴۰۰۰ متر مربع فضل را پوشش می دهد و می تواند تا ۵۸٫۵۰۰ بسته را در هر ساعت مدیریت کند.

با شرکت های لجستیکی بیشتر آشنا شوید

تاریخچه شرکت 

شرکت خدمات پست سلطنتی Royal Mail در سال ۱۸۸۳ شروع به کار کرد، این شرکت در سال ۱۹۸۶ به سه بخش مجزا تقسیم شد. و در سال ۱۹۹۰ بخش برند Royal Mail Parcels در یک فرآیند ریبرندینگ به Parcelforce تغییر نام داد.

در سال ۱۹۹۲ مایکل هسلتین، وزیر امور خارجه تجارت و صنعت انگلستان، خصوصی سازی برند Parcelforce را پیشنهاد کرد. او اینگونه استدلال کرد که این شرکت اکثر خدماتش را به شرکتها ارائه می دهد و نه به افراد، و بازار رقابتی که در آن عمل می کرد به گونه ای بود که نیازی به نظارت دولتی نداشت.

در سال ۲۰۰۲، سرویس بسته همگانی بار دیگر به Royal Mail منتقل شد و این شرکت بصورت شرکای تجاری در کنار هم فعالیت کردند و پس از آن Parcelforce روی ارائه خدمات تحویل سریع روزانه و دو روزه متمرکز شد.

با شرکت های لجستیکی بیشتر آشنا شوید

خدمات ارائه شده توسط این شرکت

Parcelforce یک شرکت لجستیکی کاملا تیپیکال از نظر امکانات و نوع خدمات ارائه دهنده است که در هر دو بخش ملی و بین المللی فعالیت می کند. این شرکت از سیستم انبارداری هاب مرکزی و شعبات متعدد در محدوده تحت پوشش خود استفاده می کند و سیستم جمع آوری و تحویل را با ۵۴ انبار در سراسر منطقه با سه مرکز ردیابی و مرتب سازی بسیار اتوماتیک انجام میدهد. سیستم حمل و نقل و تحویل بسته نیز بخش اصلی و نهایی آن است.

از ویژگی های خدمات لجستیک و تحویل بسته Parcelforce می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • شرکت خصوصی ارائه دهنده لجستیک ( انبارداری، ارسال و تحویل)
  • ارائه دهنده راه حل های مختلف در زنجیره تامین
  • توجه ویژه به بخش تکنولوژی ها، فناوری اطلاعات و امکان ردیابی آنلاین
  • سرمایه گذاری عظیم به ساخت و افزایش زیرساخت های لجستیکی مثل انبارها و مراکز پردازش و مرتب سازی سفارشات
  • سرعت و دقت در حمل و نقل مرسولات
  • آمادگی برای پاسخگویی به نیاز بازار در زمان افزایش تقاضا

با پایگان همراه باشید

درباره‌ی گروه تولید محتوا پایگان

همچنین ببینید

سیستم مدیریت حمل و نقل

اهمیت سیستم مدیریت حمل و نقل TMS در سال ۲۰۲۰

سیستم مدیریت حمل و نقل TMSدر سال ۲۰۲۰ چه جایگاهی خواهد داشت؟ TMS در سال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonدریافت مشاوره و تماس با پایگان