خانه / لجستیک / حمل و نقل / با شرکت های لجستیکی بیشتر آشنا شوید

با شرکت های لجستیکی بیشتر آشنا شوید

شرکت لجستیکی Kuehne+Nagel  فعالیت خود را در آلمان آغاز کرده است و اکنون یکی از فعالان زمینه فعالیت های لجستیک و حمل و نقل می باشد.

معرفي شركت

شركت Kuehne+Nagel داراي قدمتي بيش از ۱۲۰ سال در زمينه ارائه خدمات لجستيكي بوده و از پيشگامان ارائه‌دهندگان راهكارهاي خلاقانه در حوزه زنجيره تأمين و لجستيك در دنيا به شمار مي‌آيد. نام اين شركت همواره در ميان برترين شركت‌هاي ۳PL جهان مشاهده مي‌شود. اين شركت در ابتدا فعاليت خود را در بِرِمن آلمان در سال ۱۸۹۰ آغاز كرده و رفته رفته به يكي از بزرگترين ارائه‌دهندگان خدمات لجستيكي تبديل شده است؛ بطوريكه هم اكنون داراي بيش از ۱۳۰۰ دفتر در ۱۰۰ كشور جهان بوده و مجموعه انبارهاي تحت مديريت آن در جهان، مساحتي در حدود ۷ ميليون مترمربع را شامل مي‌شود.

لجستیک

خدمات ارايه شده توسط شركت

فعاليت‌ها و خدمات شركت در چهار حوزه اصلي:

  •  حمل‌ونقل هوايي،‌
  • حمل‌ونقل‌ دريايي،
  • لجستيك قراردادي،
  • لجستيك يكپارچه و ل
  • جستيك جاده‌اي و ريلي است.

اين خدمات در صنايع و بخش‌هايي نظير هوافضا، خودروی high tech (فناوري بالا)، نفت و گاز، دارويي و بهداشتي، خرده فروشي، لجستيك مواد آشاميدني، لجستيك هتل‌ها، نيروهاي دريايي و خدمات مرتبط با مواد غذايي به مشتريان اين شركت ارائه مي‌شوند.

شركت همچنين داراي يك زيرمجموعه مستقل تحت عنوان NACORA است كه به عنوان يك واسط در امر ارائه خدمات مديريت ريسك و بيمه فعاليت مي‌كند. بيمه اين شركت شامل بيمه بار و بيمه‌هاي تجاري مي‌شوند.

تمامي عمليات مورد نياز مشتريان نظير سفارشات،‌ كنترل بارگيري، رزرو و ساير عمليات مرتبط، به صورت آنلاين از طريق سايت و يا از طريق اپليكيشن‌هاي شركت قابل انجام مي‌باشد.

لجستیک

با پایگان همراه باشید

درباره‌ی گروه تولید محتوا پایگان

همچنین ببینید

dhl

DHL مراکز خدمات تجارت الکترونیک خود را در ایالات متحده گسترش می دهد

DHL eCommerce که بخشی از شرکت بزرگ و پیشرو در زمینه لجستیک، یعنی DHL در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *