خانه / لجستیک / انبار / با شرکت های لجستیکی بیشتر آشنا شوید؛ Mars logistics

با شرکت های لجستیکی بیشتر آشنا شوید؛ Mars logistics

شرکت لجستیکی Mars logistics یک شرکت خدماتی حمل و نقل و لجستیکی با اصالت ترکیه ای است که تمامی خدمات لجستیکی را در داخل کشور و بصورت بین المللی انجام می دهد.

 با شرکت های لجستیکی بیشتر آشنا شوید؛ Mars logistics

معرفی شرکت

مارس لجستیک (Mars logistics) یک شرکت لجستیکی ترکیبی از عملیات حمل و نقل، ذخیره سازی و توزیع است که در سه بخش :

  • حمل و نقل هوایی و دریایی (Mars Air and Maritime) ،
  • عملیات بیمه و گمرک (Mars Insurance)
  • وMars Logistics S.A.R.L

تمامی خدمات لجستیکی را به طور کامل فراهم می کند. این شرکت از بیش از ۱۰۰۰ کارمند متخصص بهره می برد و از زیرساخت لجستیکی مجهز و شبکه ارتباطی کاملی برخوردار است. دفتر مرکزی شرکت در استانبول و شعب محلی آن در شهرهای Avcılar, Tuzla, Esenyurt, Kocaeli, Bursa, Izmir, Adana, Ankara, Mersin قرار دارد. برای انجام عملیات گمرکی و ترخیص کالا نمایندگی هایی نیز در فرودگاه اسنبوگا و فرودگاه آدانا سکیرپاسا دارد. شعبه های بین المللی این شرکت در لوکزامبورگ آلمان، تریست، گوانگژو و شانگهای چین واقع شده است.

با شرکت های لجستیکی بیشتر آشنا شوید؛ Mars logistics

تاریخچه

شرکت Mars  ابتدا در سال ۱۹۸۹ تنها به عنوان یک شرکت حمل و نقل بین المللی تاسیس شد. در سال ۱۹۹۱ اولین شعبه اش در شهر ازمیر راه اندازی شد و بعد از آن شروع به گسترش فعالیت های خود نمود تا در سال ۱۹۹۷ شرکتی باشد که حمل و نقل دریایی و هوایی را نیز انجام می دهد. علاوه بر آن کار ترخیص کالا از گمرک را نیز انجام داد. در همین سال بود که نام خود را از Mars  به Mars logistics تغییر داد تا مشخص شود که شرکتی است که تمامی خدمات لجستیک را جداگانه و بصورت ترکیبی انجام می دهد. اولین شرکتی بود که در سال ۱۹۹۸ گواهینامه تضمین کیفیت (ISO 9002 ) را دریافت کرد. در سال های بعد سعی کرد تسهیلات و انبارهای خود را گسترش دهد تا جایی که در سال ۲۰۰۷ بیش از ۱۰۰،۰۰۰ بسته را روزانه مدیریت می کرد. در سال ۲۰۱۳ همکاری خود را با سیستم حمل و نقل هیتاچی (Hitachi) آغاز کرد و در سال های بعد با ارائه راه حل های زنجیره تامین در بخش های مختلف، برترین شرکت بین المللی لجستیکی ترکیه شد.

Mars logistics از شرکت هایی است که بسیار منظم بوده و سازمان آن تمام مراحل تشکیلاتی را به انجام رسانده است، از جمله : شرکت در نمایشگاه های داخلی و بین المللی، کنسرت ها، جشنواره ها، کنفرانس های مربوط به حوزه حمل و نقل و لجستیک و غیره. و بواسطه همین نظم سازمانی، بسیاری از گواهینامه های معتبر داخلی و بین المللی این صنعت را در بخش های مختلف مثل، بهداشت و ایمنی محیط کار، تضمین کیفیت و انبارداری مدرن دریافت کرده است.

با شرکت های لجستیکی بیشتر آشنا شوید؛ Mars logistics

خدمات شرکت

شرکت Mars logistics تمامی خدمات لجستیک و ترانزیت کالا را در سطح ملی و بین المللی انجام می دهد. از جمله خدمات این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • انبارداری و ذخیره سازی کالا
  • بسته بندی
  • حمل اسناد گمرکی
  • حمل و نقل داخلی و بین المللی ( جاده ای، ریلی، هوایی و دریایی)
  • عملیات بیمه و ترخیص کالا از گمرک
  • حمل و نقل سفارشی و مدیریت کامل تا تحویل به مقصد
  • ارائه راه حل های زنجیره تامین

با پایگان همراه باشید

 

درباره‌ی گروه تولید محتوا پایگان

همچنین ببینید

سیستم مدیریت حمل و نقل

اهمیت سیستم مدیریت حمل و نقل TMS در سال ۲۰۲۰

سیستم مدیریت حمل و نقل TMSدر سال ۲۰۲۰ چه جایگاهی خواهد داشت؟ TMS در سال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonدریافت مشاوره و تماس با پایگان