خانه / لجستیک / انبار / با شرکت های لجستیکی بیشتر آشنا شوید؛ شرکت DB Schenker

با شرکت های لجستیکی بیشتر آشنا شوید؛ شرکت DB Schenker

شركت لجستیکی DB Schenker بزرگترين بازوي لجستيكي گروه DB است كه از جمله بزرگترين شركت‌هاي خدمات لجستيكي جهان محسوب مي‌شود.

معرفي گروه DB :

گروه شرکت های Deutsche Bahn، دومين شركت حمل‌ونقل بزرگ جهان بعد از شركت DHL مي‌باشد. گروه DB كه در سال ۱۹۹۴ از تلفيق شركت‌هاي حمل‌ونقل ريلي آلمان غربي و آلمان شرقي ايجاد شد، هم اكنون بزرگترين اپراتور ريلي و صاحب بزرگترين مجموعه زيرساخت‌هاي حمل‌ونقل‌ در اروپا است. شركت DB Schenker يكي از واحدهاي زيرمجموعه DB است.

با شرکت های لجستیکی بیشتر آشنا شوید

معرفي شركت Schenker :

شرکت DB Schenker که توسط سازماندهی مجدد و ریبرندینگ شرکت های زیرمجموعه Deutsche Bahn ایجاد شده است، شامل یک بخش لجستیکی شامل حمل و نقل هوایی، زمینی و دریایی و بخش ریلی است و از شرکت های حمل و نقل ریلی اروپا می باشد. مدیرعامل این شرکت یوشن تئوست بوده و درآمد سالانه آن ۱۹٫۷ میلیارد یورو گزارش شده است. دفتر مرکزی آن هم اکنون در اسن آلمان قرار دارد.

تاريخچه تاسيس اين شركت به اواخر قرن نوزدهم (۱۸۷۲ میلادی) در وين اتريش بر مي‌گردد كه شركت شنكر و همكاران به عنوان يك شركت خدمات حمل‌ونقل پا به عرصه وجود نهاد. در سال ۱۹۳۱ اين شركت توسط شركت حمل‌‌ونقل ريلي آلمان خريداري شد. اين شركت طي‌ دهه‌ها به گسترش خدمات خود در آلمان و بازارهاي جهاني پرداخت تا در سال ۲۰۰۷ رسما به شاخه لجستيكي گروه DB تبديل شد.

شرکت DB Schenker در سال ۲۰۰۷ شرکت راه آهن انگلیسی بریتانیا ویلز و اسکاتلند (EWS) را خریداری کرد و از ۱ ژانویه ۲۰۰۹، تمام عملیات لجستیکی شرکتهای DB-Schenker، Railion، EWS و Transfesa همه تحت نام تجاری DB Schenker انجام می شوند.

از سال ۲۰۱۶، عملیات بریتانیا (UK) تحت نام تجاری DB Cargo UK انجام می شود. DB Schenker در حال حاضر بزرگترین شرکت حمل و نقل در انگلستان است و همچنین قطار سلطنتی بریتانیا که توسط ملکه الیزابت دوم و خانواده سلطنتی مورد استفاده قرار می گیرد، متعلق به این شرکت است.

اين شركت هم اكنون يكي از بزرگترين شركت‌هاي لجستيكي طرف سوم جهان است كه با دارا بودن بيش از ۹۴٫۰۰۰ نفر پرسنل، از ۲۰۰۰ نقطه در بیش از ۱۴۰ كشور جهان به ارائه خدمات بين‌المللي مي‌پردازد. شركت DB Schenker در ارايه خدمات لجستيكي براي صنايع خودروسازي، فناوري، كالاهاي مصرفي و همچنين رويدادهاي نمايشگاهي و ويژه، جايگاه برتر را در جهان به خود اختصاص داده است.

با شرکت های لجستیکی بیشتر آشنا شوید

خدمات ارائه شده :

خدمات اين شركت به شرح زير هستند:

– حمل‌ونقل جاده‌اي: حمل بسته‌، گروپاژ، LTL و FTL و راه‌حل‌هاي چندوجهي

– حمل‌ونقل هوايي: خدمات عمومي بار هوايي، خدمات چارتر، راه‌حل‌هاي چندوجهي و عمليات پرواز

– حمل‌ونقل دريايي: خدمات حمل LCL و FCL، راه‌حل‌هاي چندوجهي، خدمات ارزش افزوده

– لجستيك قراردادي: لجستيك تداركات و توليد، لجستيك بازپرسازي موجودي، لجستيكي خدمات پس از فروش، لجستيك تجارت الكترونيك و راه حل‌هاي زنجيره تامين

– راه حل های لجستيك يكپارچه: ۴PL، LLP، مديريت يكپارچه بار، مديريت حمل‌ونقل و راه‌حل‌هاي زنجيره تامين. در راستای ارائه این خدمات، شرکت DB Schenker راه حل های مربوط به عملیات لجستیک حوزه تجارت الکترونیک را نیز در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. خدمات تجارت الکترونیکی این شرکت شامل تمام عملیات انبارداری و تحویل بسته را شامل می شود. گروه DB Schenker مزایای استفاده از خدمات مربوط به تجارت الکترونیک خود را در موارد زیر می داند:

۱- افزایش بهره وری : استفاده از راه حل های نوآورانه در انتخاب بسته بندی و ابزار اتوماسیون، برای ساده تر کردن عملیات زنجیره تامین تجارت الکترونیک

۲- خدمات ارزش افزوده به مشتری نهایی : کار با یک شرکت پیشرو در ارائه لجستیک جهانی به معنای دریافت راه حل های پیشرفته است.

۳- مدیریت برگشتی ها : مدیریت تمام جنبه های موارد برگشتی مثل بررسی، تعمیر و دفع ضایعات برگشتی

۴- تحویل سالم بسته ها : داشتن یک شبکه مجرب و اختصاصی برای تحویل پستی بسته ها

با شرکت های لجستیکی بیشتر آشنا شوید

با پایگان همراه باشید

درباره‌ی گروه تولید محتوا پایگان

همچنین ببینید

سیستم مدیریت حمل و نقل

اهمیت سیستم مدیریت حمل و نقل TMS در سال ۲۰۲۰

سیستم مدیریت حمل و نقل TMSدر سال ۲۰۲۰ چه جایگاهی خواهد داشت؟ TMS در سال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonدریافت مشاوره و تماس با پایگان