خانه / اخبار / آمازون اپلیکیشن جدیدی را به رانندگان کامیون خود معرفی می کند

آمازون اپلیکیشن جدیدی را به رانندگان کامیون خود معرفی می کند

طی گزارش های اخیراعلام شده است که آمازون، غول شماره یک تجارت الکترونیک دنیا، برنامه ای را به نام Relay نامگذاری که به رانندگان کامیون ها در بارگیری بهتر بسته ها در انبارهای آمازون کمک می کند. این برنامه قرار است از دسامبر ۲۰۱۷ اجرایی شود.

درباره چگونگی کار این اپلیکیشن روی گوشی های آیفون و اندروئید اینگونه توضیح داده شده که رانندگان کامیون با وارد کردن اطلاعات خود وارد گیت امنیتی این برنامه می شوند و سپس بسته ها با یک کد QR از این گیت عبور می کنند و ابدین ترتیب از برخی فرآیندهای دستی که قبلا باید انجام می شد، با استفاده از این نرم افزار اجتناب می شود و فرآیند بارگیری سریعتر انجام می شود. این نرم افزار در شناسایی سریع تر بارکدها و نحوه چینش و قرارگیری در کامیون به راننده کمک می کند. همچنین بسیاری از عملیات مرتب سازی در مراکز تحقق سفارشات و یا مراکز توزیع منطقه ای با وجود این نرم افزار آسانتر خواهد شد. این نرم افزار به عنوان اولین نقطه اتصال بین آمازون و میلیون ها راننده این شرکت معرفی شده است.

قابلیت ها و ویژگی های این برنامه

  • تمرکز بر روی بخش مهجور مانده در ارتباط دادن حمل و نقل ، انبار و حامل بسته ها
  • تمرکز بر روی انتخاب و تحویل
  • به حداکثر رساندن بهره وری عملیات
  • در دسترس بودن سیستم
  • امکانات کامپیوتری و امکان اضافه کردن قابلیت های دیگر

نتایج استفاده از این سیستم بر لجستیک

تحلیل و بررسی این برنامه نشان می دهد که استفاده از این اپلیکیشن برای بهینه سازی فرایند حمل و بارگیری بسته ها می تواند مفید باشد و در نتیجه در کاهش هزینه های هنگفت بخش حمل و نقل لجستیک مثمر ثمر باشد. از طرفی بخاطر مزیت های رقابتی آمازون در حمل و نقل هوایی که عرضه و تقاضای سنتی به آن احتیاج ندارد، و بیشتر به سمت حمل و نقل با کامیون سوق پیدا می کند، و همچنین با افزویش روز افزون سفارشات آمازون و افزایش حجم بسته بندی ها بنظر می رسد این برنامه بتواند در چالش پیدا کردن بسته ها از میان میلیون ها بسته در کامیون کمک زیادی به فرآیند لجستیک داشته باشد.

با پایگان همراه باشید

درباره‌ی گروه تولید محتوا پایگان

همچنین ببینید

سیستم مدیریت انبار

۵ روند مدیریت انبار در سال ۲۰۱۹

در حال حاضر تنها تعداد کمی از انبارها و مراکز توزیع وجود دارند که نیاز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonدریافت مشاوره و تماس با پایگان